Wpis z mikrobloga

@defensor-fidei: Z tego co pamietam to juz kilka miesiecy temu wspominal o krzyzu Wojtyly(byc moze tez wczesniej juz o tym mowil). A #!$%@? na punkcie JP2 ma od czasu gdy znalazl stara ksiazke(chyba jakis mszal rzymski czy cos) w piwnicy i zaczal ja czytac(dopiero po 3 miesiacach bo mu sie nie chcialo ;) ). Wczesniej nasz Misiek nalezal do "modernistow" ;)
@PrezydentChoroszczy: @defensor-fidei: do tego stary ministranta uważał JPII za człowieka, który wstawił się za wyleczeniem jego żony chyba linkowałem to kiedyś, Misiek zauważył, że kult JP II wśród jego wyznaw... znaczy czcigodnych jest trudny do rozbicia wszak to pokolenie 55+ i samym gadaniem o tym, że był za nową mszą nic nie da więc mają cały dzień siedząc na dupie nic nie robiąc zaczął szkalować krzyż ale również aktorstwo i
@PrezydentChoroszczy: ja w ogóle jestem pod wrażeniem meandrów logiki Misia. Bo skoro obecna msza i kościół to wymysł masonów, żydów i samego szatana, to jego święcenia kapłańskie też są nieważne. Ostatnio też zaczął coś bredzić żeby mu salezjanie pokutę wyznaczyli pokutę i zaproponował, żeby pojechał do Rzymu i głowę na kolanach jakiegoś Włocha, starego generała zakonu salezjanów położył. to był chyba lekki sarkazm, ale ogólnie to po co chce wracać do