Wpis z mikrobloga

Witam
Biorę trittico od 2 tygodni I 2 dni w dawce 100mg. Czy to za krótko by było widać efekty? Sen oczywiście lepszy już od pierwszego dnia, ale ciągle budzę się z lękiem i natrętnymi myślami. Najgorsze efekty już minęły tzn problemy gastryczne i pierwsze dni pogorszonego nastroju.
Przez te 2 tygodnie miałem tylko dwa dni kiedy mogłem przenosić góry. Lekarz zalecił 100mg, ale nie wiem czy nie zmniejszyć dawki. Bardziej niż bezsennosc zależy mi na wyleczeniu lęków
#trittico #ssri
  • 4
@SaintWykopek: czułem się źle przez 3 tygodnie, chyba już widzę poprawę ale słabą. Pierwsze 2 tyg były #!$%@?. Libido słabe w #!$%@?. Sen elegancki, głowa przestaje boleć po 2 tygodniach.
A jaja dawkę brałeś? Może za dużą na początek
@SaintWykopek: ja lecze zaburzenia seksualne i po 3 tygodniach w końcu coś zaczęło śmigać. Za dużą dawką wjechałeś na początek. Zaczynałem przez 4 dni 25mg, później tydzień na 50mg, po 2 tyg 100, potem 125 i wczoraj wjechałem na 150 i dalej nie będę jechał. W ten sposób minimalizujesz skutki uboczne. Mi też psychiatra kazał wjeżdżać odrazu setką, chciał mnie uszach #!$%@?. Już od dawna nie słucham się ich rad, tylko