Wpis z mikrobloga

@eM-Ka: pomieszkuje sobie. Jesteśmy cyfrowymi nomadami i pomieszkujemy to tu to tam, ale nie będe ukrywał, że w Stambule tak średnio nam sie podoba no i za zimno już troche jak dla nas
  • Odpowiedz
@matswielo: koncowego nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do najbliższego to mamy kilka pomysłów, ale podejmiemy decyzję w przyszłym tygodniu, bo czasy takie, że wszystko się zmienia z dnia na dzień wiec decyzje ostateczna podejmiemy na kilka dni przed wylotem
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: Aa.. Świetna sprawa tak żyć przez jakiś czas, poodwiedzać miejsca choćby się miało na nie narzekać to swoje przeżyć.. ()

A teraz na święta w takim razie gdzie? Sylwester, he. Aż zazdroszczę.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Weź może jakiś tag załóż i cykaj jakieś fotki z nowych miejsc, które odwiedzacie czy zapodaj jakieś ciekawe historie. Takiego contentu nigdy
  • Odpowiedz
@eM-Ka: na święta to ja bym chciał w mojej ukochanej Malezji, ale jak będzie sie zobaczy.
Tag mam #belkotwpodrozy . Czasem cos napisze czasem coś pokażę. Wbrew temu co może niektórym sie wydaje to turysta bywam czasem. Wiekszość czasu mi na pracy upływa. Od poniedziałku do piatku zajmuje sie pracą zawodową i jak mamy czas to w weekend czy w trakcie urlopu zwiedzamy i podróżujemy bardziej intensywnie
  • Odpowiedz