Wpis z mikrobloga

Ktoś podpowie jak wygląda projektowanie grafiki na macu? Chodzi mi głównie o wersje Air z uwagi na swoją kompaktowość i wydajność(jeśli chodzi o te z procesorem M1). Z jakich programów korzystacie na jabłku? Affinty, Photoshop/Illustrator, a może coś innego jest warte uwagi w applestore? Ktoś z Was jest w stanie projektować bez myszki xD ?
#grafika #grafikakomputerowa
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stresS: generalnie na macu zawsze projektowało się bardzo dobrze, a te z M1 to w ogóle wymiatają. Tylko oczywiście musisz mieć monitor duży. I bez myszki/piorka to chyba trochę masochizm
  • Odpowiedz
@Kien: co prawda 13 cali, ale szłyszałem, że całkiem ładny obraz wyświetla, bez myszki raczej sobie nie wyobrażam pracy w jakimkolwiek programie graficznym, ale pytam, bo wiem że korzysta się sporo z gestów na tym gładziku i może idzie się jakoś przerzucić, szczególnie w podróży, ale to pewnie jakaś mycha na blutacza musi wejść do gry
  • Odpowiedz
@stresS: tzn obraz jest pewnie spoko, tylko no mało miejsca. Okazjonalnie da radę ale przy stałej pracy to bez dodatkowego dużego monitora lipa
  • Odpowiedz
@stresS: 13 cali do projektowania to masochizm, w przypadku laptopa lepiej celować w te 15 cali, no chyba że twoim priorytetem jest waga urządzenia, ale w tej cenie spokojnie można znaleźć lżejsze rozwiązania konkurencyjnych marek.
  • Odpowiedz