Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/link/6357289/kobiety-czesciej-niz-mezczyzn-za-obowiazkowa-sluzba-wojskowa-dla-mezczyzn/
xD Czemu ludzie zakładają, że kobiety za aborcją są za obowiązkową służbą wojskową? Z doświadczenia wiem, że to właśnie konserwatywki, które są przeciwne aborcji, są za obowiązkową służba wojskową, a kobiety które są za aborcją, są też przeciwne obowiązkowej służbie wojskowej.
#neuropa #4konserwy #konfederacja #pieklomezczyzn
  • 15
@renkaboga: Aborcją jaką? Taką na życzenie? To nie. Taką jak była? Czyli "kompromis"? To tak. Nasz kraj to głównie konserwatywki xD I przy głosowaniu na aborcje sprawa jest prosta, kobiety prawicowe, są na nie, kobiety lewicowe są na tak.
@SirSherwood: Nie mam pojęcia, dziwna korelacja. Powiedziałabym nawet, że przez sposób myślenia osób będących za aborcją raczej bardziej prawdopodobne jest, że będą one przeciwko obowiązkowej służbie.
Mnie w ogóle dziwi ten wysoki procent, u kobiet zwłaszcza. Dlaczego chcą decydować za tych mężczyzn, co mają zrobić ze swoim losem? Osobiście, nie wyobrażam sobie, by jakikolwiek mężczyzna, a tym bardziej bliski mi mężczyzna, był kiedyś zmuszony do walk, czy nawet odbycia służby, zupełnie
@szkielet_kota

rel, ja jestem za nieograniczoną aborcją i jestem za zniesieniem tego wszystkiego, nawet mężczyźni na komisję nie powinni być wzywani

Za aborcją finansową oraz ułatwieniem zaprzeczenia ojcosta?
@szkielet_kota

na szczęście mogę nawet nadziać na pal płoda przed 22tyg ciąży i prokurator dziura w dupie może mi naskoczyć

Wsadzać sobie możesz wszystko, w końcu twoje ciało twoja decyzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)