Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kapitan_bomba: no i w czym problem? Jest wolny rynek, prywatna firma może współpracować z kim chce. A klienci mają prawo to komentować
¯\_(ツ)_/¯

Chyba że chcesz zabronić ludziom wyrażania swoich opinii? W sumie to by nie było nic nowego na neuropejskim skrzydle.
  • Odpowiedz
Chyba że chcesz zabronić ludziom wyrażania swoich opinii? W sumie to by nie było nic nowego na neuropejskim skrzydle.


Czyli neuropka bawi wolność słowa.

Nowe, nie znałem.


@MojWlasciciel: Sam sobie przeczysz w odstępie 15 minut?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@MojWlasciciel: XD przecież to prawaki chcą #!$%@?ć laskę z pracy za jej słowa, to gdzie ta wolność słowa? XD

@kapitan_bomba: a niby jak mamy to zrobić?
Play to prywatna firma, przecież nie mamy wpływu na osoby z którymi podpisują umowy¯\_(ツ)_/¯
Możemy natomiast wyrazić swoją opinię.
Gdyby producent cukierków nawiązał współpracę z - no nie chcę porównywać, ale użyję hiperboli - z Trynkiewiczem, to też nie mogliśmy wyrazić swojej
  • Odpowiedz
@kapitan_bomba tutaj chodzi tylko o #!$%@? ładnej lasce czy komuś kto zarabia na uśmiechaniu się zamiast układać kostkę brukową lub pracą na magazynie.

Tak samo to święte oburzenie niby klientów i ich rezygnacje z umów, wielkie XD
  • Odpowiedz
@kapitan_bomba: wolność słowa nie polega na bez konsekwentnej możliwości mówienia i robienia co się chce, tylko na możliwości wypowiadania się bez karalności. I faktycznie nie zostanie ukarana prawnie za to co mówi, ale powinna ponieść społeczne konsekwencje jako osoba od PR. Jesteś może anarchistą?
  • Odpowiedz
@crimson_fckr: dlaczego? bo podałem definicję wolności słowa? przecież tutaj nie ma pola do interpretacji, to jest nie możliwe żeby wypowiadać opinię na jakiś temat, szczególnie polityczny i nie zostać w jakiś sposób osądzonym. takie hasła jak cancel cutlure to prymitywna konstrukcja szufladkująca i dzieląca ludzi. jeśli chodzi o moją opinię to nie rozumiem jak w ogóle można być albo nie być za tak elementarnym zjawiskiem społecznym. to jak być za
  • Odpowiedz