Wpis z mikrobloga

@Brak_Nicku_Na_Wykopie: wkurza mnie takie gadanie ze studenty nic nie potrafia. w praktyce lepiej znac szybkie rozwiazania niz pieprzyc sie godzinami z obliczeniami. daleko sie nie zajdzie w robocie z takim mysleniem. jedynie co trzeba przyznac to to, że bez podstaw nie ma w ogole o czym rozmawiac. reszta to praktyka.
  • Odpowiedz
@oneandonly: Dobry inżynier potrafi wszystko również policzyć na kartce, oczywiście że w robocie trzeba już używać szybszych narzędzi, ale warto te kilka projektów zrobić sobie na piechotę, aby wiedzieć co gdzie piszczy.

To jeden chyba z grzeszków dużej części studentów, szybko przechodzą do programów, a nie umiejętne korzystanie z programów różne krzaki wywala i potem się ktoś pyta: Ale dlaczego tak to zrobiłeś? Bo tak program mi policzył. Ale to jest
  • Odpowiedz
@Brak_Nicku_Na_Wykopie: mozemy w takim razie dojsc do porozumienia w polowie drogi. Tak jak napisałem trzeba znac podstawy, ale programy ułatwiaja zycie. Kazdy z nas musiał przejsc grafike inzynierska i geometrie wykreslną ale nie bedzie sie całe zycie pierniczył na papierze milimetrowym tylko może przejść spokojnie na CADa po poznaniu podstaw
  • Odpowiedz