Wpis z mikrobloga

Mirasy, Mirabelki, mam pytanie, może ktoś się zna, posiadam od kilku tygodni Edifier s3000 pro, i czy ktoś ma jeszcze problem z bass reflexem, lub coś ogarnia w temacie, konkretnie chodzi o charczenie/świst powietrza jak są mocniej rozkręcone. Na jednych piosenkach mniej lub wcale, na innych więcej. W większości przypadków zagłusza to muzyka, ale jak już się trafi taki moment basowy, bez góry to świst jest bardzo słyszalny. Czy to problem po prostu tej serii czy mam wadliwy egzemplarz? Muzyka gra dobrze, głownie puszczam przez BT ze smartfona, ale tylko wysokiej jakości ripy 320kbps. Sprawdzałem na edifier s730 i tam problem nie występuję, ale to jest 2.1 wiec nie wiem, może jest to tylko problem zestawów 2.0?. Test głownie na jednym utworze "CYBERPUNK 2077 SOUNDTRACK - RUN by Steven Richard Davis & Kings of Collapse" w nim słychać bardzo mocno od samego początku przy ustawionej dużej głośności. Gdzieś tam w necie znalazłem info, że się to jakąś watą zapycha, ale kurczę nie tego oczekiwałem od sprzętu za (jak dla mnie) duży hajs. Reklamacja?
#elektronika #audio #glosniki #muzyka #sprzetaudio #hifi
youbreathe - Mirasy, Mirabelki, mam pytanie, może ktoś się zna, posiadam od kilku tyg...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@youbreathe: Rozwiązałeś problem? Coś nie tak z tą rurą w środku, uszczelnić/ przedłużyć. Za duże ciśnienie i świszczy, przyłóż rurę taką i sprawdź. Jak zatkasz też powinno pomóc i bass będzie schodził niżej ale będzie słabszy
  • Odpowiedz
@Ant7: Problem jest i raczej tak zostanie ;/ rozczarowanie w ch*j, pisałem do "Edifier Polska" dostałem odpowiedź, że ten model tak po prostu ma i jeszcze koleś doradził, że jak charczy to zmniejszyć bas, także równie dobrze mógł mnie opluć. Usterka odpada bo dwie charczą tak samo. Sam nic nie będę grzebał i rozkręcał bo w temacie jestem zielony, a jak naprawdę pierdykną to nie przyjmą mi na gwarancję. Szukałem
  • Odpowiedz
@youbreathe: No nie no jaja jakieś, przecież one trochę kosztują, za 2,5k to byśmy złożyli porządny zestaw ze wzmacniaczem bez pierdzenia i super basem. Niech oddają kasę. Skopany bass reflex, ciśnienie się robi i za krótka/ wąska dziura nie ogarnia. Zatkaj to skarpetą z wełną i zobacz. Wałcz niech kasę zwrócą albo coś.
  • Odpowiedz
@youbreathe: Poczytałem i ludzie też mają taki problem. Sam ostatnio złożyłem zestaw za podobną kasę i aż posmutniałem, że tak trafiłeś felernie. Nie wiem rękojmia, gwarancja.
  • Odpowiedz