Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim! Tag obserwuję od około roku, ale jak na razie jedynie biernie :)
W związku z tym całym burgerem (za którego bardzo dziękuję!) założyłem konto, żeby Wam powiedzieć, że podrzuciłem temat grupie osób od Conora Kenny'ego. Mocno rozważają wejście.

Jest tam spora grupa osób, która obraca pieniędzmi 1M$ +. Raczej poważni inwestorzy, a burger może wśród nich chwyci, więc... :)

BTW, polecam Conora, to nie jest kolejny naciągacz z YT: https://www.youtube.com/c/ConorKenny

#kryptowaluty #burgerburn
  • 7
  • Odpowiedz
Wiem o każdym coinie, który ma, bo udostępnia swoje portfolio. Na dziś shity z tego to 240k. Reszta legitne coiny. Z resztą po prostu od dłuższego czasu zarabiam z nim $, więc mi to pasuje ;)
  • Odpowiedz
@Ivvo: a na Dexio, Donkey i Weyu ile zarobiłeś? Bo wg mnie razem jakieś -60%. Nie raz też widziałem jak shilluje jakieś gówno a 2-3h później pewnie on i jego koledzy cashowali się żeby spuścić resztę na dno. Więc faktycznie stan jego portfolio mówi bardzo dużo o jego wyznawcach, poważni inwestorzy, spoko.
  • Odpowiedz
Z tego co wymieniłeś miałem tylko WEYU. Jestem na plus. Dla patronów wrzuca early-access, więc się możesz załadować kilka godzin wcześniej, zanim wrzuci na swojego YT.
  • Odpowiedz