Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Witam kryptoMirków z #kryptowaluty,

Oczywiście nie będzie to porada inwestycyjna, ani żadna inna :)

Chciałem Was zachęcić do zapoznania się z projektem #feg, który jest tutaj mało znany, a wydaje się godnym zainteresowania. Zapytacie czemu akurat goryl, jak już na rynku jest mnóstwo durnych piesków, króliczków i sporo innych, dziwnych tokenów i shitcoinów. Już spieszę z odpowiedzią. Ten token reprezentuje ciągle rozwijaną platformę do wymiany kryptowalut feg.exchange na blockchainach #eth i #bsc, aktualnie trwają prace nad wdrożeniem trzech dodatkowych: #ftm, #matic i #avax. Rewolucją ma być możliwość wymiany tokenów między blockchainami z niskimi opłatami, prawdopodobnie za pomocą właśnie tokena FEG (zmiana np. FEGbsc na FEGeth za pomocą tworzonego „mostu” i wtedy wymiana na tokeny erc-20). Tak mniej więcej ma to wyglądać, ale musielibyście sami poszperać i doczytać – nie jestem ekspertem. Oprócz wymiany, mamy jeszcze na platformie stake’owanie, wrapowanie, możemy dodać i zrobić przedsprzedaż własnego tokena.

Dla holderów w ETH też jest coś miłego. Zwrot części opłat za transakcje. Zdarza się nawet, że ludzie dostają zwrot większy niż koszty transakcji. Nie wiem jakie minimum jest, żeby otrzymywać zwroty, trzeba by poszukać informacji.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że przy każdej transakcji FEGa (kupno, sprzedaż, stake, unstake itp.), 2% wartości jest rozsyłane do wszystkich holderów, część jest spalana co zmniejsza ilość i pozytywnie wpływa na cenę, a część trafia do fegfaucet (taki „woreczek”, w którym zbierają się tokeny i raz dziennie można sobie je przygarnąć prawie za darmo – oczywiście jest opłata za transakcję w wysokości ok. 0,25$). Przy dużym ruchu i odrobinie szczęścia można sobie przytulić kilka dolarów. Przy obecnym kursie i małym ruchu mając w moim skromnym portfelu 250$ w FEGu w miesiąc zarobię około 1,50$. Szału nie ma, ale jak zrobi się ruch na tokenie (a zrobi się niebawem), wartość znacząco wzrośnie. Większy ruch – więcej nagród, wyższy kurs, większy zarobek. Przy ath, gdzie kurs był ponad siedem razy wyższy, wpadały tokeny o wartości ok. 10$ na dobę.

W ekosystemie mamy również:

fegstats.com – statystyki tokenów własnych i zaprzyjaźnionych, wykresy, ceny itp.

fegcharts.com – wiadomo – słupki z fegexa

fegtrack – apka do śledzenie swojego portfela

fegshop – sklep dla fanbojów

fegrox.com – strona jednego z devów, największej zagadki i chyba głównego twórcy FEGa. Tu ciekawostka: w 2009 roku, trzy miesiące po powstaniu #bitcoin, założył stronę mastercrypto.com z zagadkową informacją (screen w komentarzu). Krążą plotki, że mógł brać udział w procesie tworzenia btc. Ogólnie typ jest dosyć tajemniczy, siedzi w temacie już sporo czasu, ma podobno jeszcze kilka pomysłów (m. in. własny blockchain).

Oczywiście zgodnie z nazwą odpalają jakieś pieniążki na dokarmianie goryli.

Według devów, ukończone jest dopiero około 30% ich projektu. Myślę, że jest nad czym się zastanowić. Ja wszedłem w to przypadkiem, troszkę udało mi się wyjąć przed wielkim spadkiem, który miał miejsce w maju br. Ciekawa sytuacja wtedy się wydarzyła. Ogromny hype się zrobił, debiut na jednej z giełd, kurs wystrzelił jak szalony… Później Chińczycy znaleźli jakiś stary obrazek na Instagramie, informujący o współpracy FEGa z tokenem wyśmiewającym ich wodza i zaczęli się wyprzedawać. Kurs spadł, było trochę tułaczki, nie pomagały ogólne spadki na całym rynku. Ludzie z FEGa odrobili lekcję, poprzepraszali się z chińczykami i wszystko jest na dobrej drodze ku księżycowi. Jeszcze część wielorybów musi się wyprzedać i startujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście jeżeli będzie koniec krypto, to będzie też koniec fega ¯_(ツ)_/¯

Po co ten wpis? Nie wiem, wydaje mi się, że warto się podzielić tym nieoszlifowanym diamentem z innymi. Co z tego mam? Nic. No może kilka fegów z nagród przy Waszym ewentualnym zakupie.
Oczywiście nie będę miał nic przeciwko, jeżeli ktoś na tym cynku zarobi i odpali procencik ( ͜͡ʖ ͡€)


Zainteresowanych odsyłam na fegtoken.com albo np. na telegram i inne reddity.
scorcc - Witam kryptoMirków z #kryptowaluty,

Oczywiście nie będzie to porada inwesty...

źródło: comment_1634642795CWWgpRfkndwDCmWQIQgPnL.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@scorcc: Ok nie chce mi się tego czytać przeczytałem część. Sam mam FEG token, ale nie wierze w te pierdoły co piszesz. Po 2 są platformy gdzie już robią multichainswap jak Anyswap, Hop.exchange czy Rubic. To po co kupować jakieś obietnice jeśli można kupić coś co już działa. Po 3 problem z meme tokenami jest taki jak obrazek na dole. Że udają że coś zrobią a i tak wciąż są
Corona_Beerus - @scorcc: Ok nie chce mi się tego czytać przeczytałem część. Sam mam F...

źródło: comment_1634648797jVcfAxhS4Xh0MQR6EzzOP6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Corona_Beerus: nie porównuj fega do jakichś bonków czy piesków. Tu się coś cały czas dzieje, jest produkt, który działa i będzie dalej rozwijany.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Susssano123: pamiętam jak pisaliśmy o fegu jakiś czas temu. Fajnie, że Ci się udało, ja też liczę na duże profity za jakiś czas ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@scorcc: aktualnie posiadam od fegroxa rox token na bsc i ethm, tez mocny potencjal a z innych to jeszcze trzymam polski projekt ktory narazie raczkuje subme, moze sie uda im a market cap maja mega niski.
  • Odpowiedz