Wpis z mikrobloga

@Kaczkoman: szczęśliwie tak jest.
Ale gdyby tak pomyśleć to chyba ja jestem atencjuszem, ale na tagu #stareurwisko :(. Szczęśliwie jednak nie używam prawie w ogóle #teczowepaski, a już na pewno nie używam tego do opisywania swojego życia prywatnego i intymnego oraz nie stosuję swojej orientacji do deklaratywnego opisywania swojego życia, bo poza byciem homo jestem też kimś innym. W sensie nie tylko orientacja mnie definiuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ayyy_lmao: nie dostałem powiadomienia o wiadomości, bo mam #stareurwisko na czarno xD Ale większość wpisów to chyba masz w ogóle bez tagów, zresztą ja nie wytykałem tu atencjonowania się jako takiego, bo #!$%@? mam na to, tylko lekką hipokryzję
  • Odpowiedz
@Kaczkoman: łohoho, hipokryzja i podwójne standardy to temat na dysertację, ja bym jednak chciał żeby mi wskazano moją hipokryzję. Zresztą, najtrudniej jest zrobić zastrzyk samemu sobie. Tyle że od tego można być zdrowszym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ayyy_lmao: ale generalnie każdy potrzebuje uwagi innych, normalna sprawa. Ja wpisów nie robię, bo mam znajomych irl, z którymi o takich codziennych sprawach gadam, ty jak mi się zdaje co najwyżej rodzeństwo, a i tak chyba nie jesteś z nimi na takiej bardzo bliskiej stopie (bo ja na przykład z moim bratem się właściwie przyjaźnię - często się widujemy, często gadamy/ piszemy)
  • Odpowiedz
@Kaczkoman: niestety nie mam nikogo, rodzice zmarli, rodzeństwo ma swoje rodziny, przyjaciół brak, praca zdalna w małej firmie = żyję w ciszy. Ale chyba nie żalę się i nie mam pretensji, nie krzyczę na swiat halo ja tu jestem zajebisty i też chcę zajebistego chłopaka i to wasza wina że nie mogę znaleźć.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ale chyba nie żalę się i nie mam pretensji, nie krzyczę na swiat halo ja tu jestem zajebisty i też chcę zajebistego chłopaka i to wasza wina że nie mogę znaleźć

@ayyy_lmao: nie no, ja nic takiego nie sugeruję
  • Odpowiedz