Wpis z mikrobloga

Pewnie już było, ale i tak utworzę nowy wpis z moją oceną tego filmiku.

https://www.youtube.com/watch?v=COogEUDcHKw

Ludzie którzy tworzą tego typu programy, gdzie jako uczestnikami są ludzie, którym ewidentnie nie poszczęściło się w życiu jak i w loterii genetycznej, powinni dostać karę więzienia albo nawet dożywocia. Przecież to co oni robią jest nieludzkie.

Zobaczcie nawet ta instruktorka nie chce z nim utrzmywać kontaktu wzrokowego, przez co ma ubrane te okulary, a w 0:28 nawet odwraca głowę, żeby uniknąć kontaktu wzrokowego. A w 0:38 ten sztuczny śmiech i później te głupkowate podśmiechy. W 0:58 jak gostek mówi, że nie ma prawa jazdy specjalnie skierowana kamera na niego, żeby pokazać w całości jego posturę i niedoskonałości. W 2:20 to już wgl dolali oliwy do ognia, jak typiarka się go pyta jak zaczyna rozmowę. Każdy blakpilowiec doskonale wie, że nie ważne jak zacznie tą rozmowę to i tak jest skazany na porażkę.

#przegryw #blackpill #wyjadacze
Pawemol12 - Pewnie już było, ale i tak utworzę nowy wpis z moją oceną tego filmiku.
...
  • 17
  • Odpowiedz
@Pawemol12: tak całkowicie poważnie. Nie obrażając nikogo, to chłopak naprawdę genowo został skrzywdzony niemiłosiernie. Często piszemy, że szczęka bez kątów prostych, zarost słaby, poniżej 180cm ale to wszystko to nic przy tym co on dostał od rodziców. Mam nadzieję, że sobie chłopak ułoży jakoś fajnie życie.
  • Odpowiedz
@Pawemol12: szkoda mi chłopa bo gdyby miał za trenerkę chocby tą panią z wczorajszego odcinka to bardziej mi pomogła. Piszecie ze chłop przegral w loterii genetycznej. Ale gdyby schudł i trochę poćwiczył to u tych przecietbych pan mialby szanse
  • Odpowiedz
@Pawemol12: To też nie jest tak, że to jest kwestia tej jednej "trenerki". Za tym programem stoi cały sztab ludzi, a potem w stacji telewizyjnej, która jest poważnym biznesem, też ktoś decyduje czy ostatecznie coś puścić i tu nikt nie powiedział "stop". To jest niesamowite. TTV należące do całego koncernu TVN, który podobno stoi na straży tolerancji i obrony słabszych.
  • Odpowiedz
@Pawemol12: Ciekawe co by było gdyby sytuacja była odwrotna? Mało atrakcyjna kobieta z której jakiś trener się nabija. Gdyby to jakimś cudem przeszło to od razu organizacje feministyczne by biły na alarm, a reklamodawcy składali oświadczenia, że wycofują pieniądze i pozywają stacje za straty wizerunkowe.
  • Odpowiedz
@EastWestEast: No to zobacz, po tym filmiku w polecanych wyskoczyło. Tam jest trener i jak to powiedziałeś mało atrakcyjna dziewczyna. Btw dziewczyna chyba ma anoreksję ()
Chore gówno, zabłądziłem w internetach xD
Artron - @EastWestEast: No to zobacz, po tym filmiku w polecanych wyskoczyło. Tam jes...
  • Odpowiedz