Wpis z mikrobloga

@op89: cannot into scisgnac i uzyc. Siedze na phonie i nie mam zabarzdo mozliwosci zgrac cos na sticka albo karte.

#!$%@? przecierz musi byc jakis prosty myk zeby chocby w command prompcie wlaczyc #!$%@? adapter :'( hur dur

Dzieki za pomoc. Ide dalej sie #!$%@? na wyniki z googla
Stary aż Ci dam plusa. Kupiłem miesiąc temu kartę minipci do laptopa, przyszła, i nie działała. Pierdzieliłem się z różnymi sterownikami itp, nic. W końcu uznałem, że nie jest kompatybilna z moim laptopem, i odlożyłem. Na forach pisali żeby poszukać przełącznika. Myślałem o takim fizycznym. Jak przeczytałem Twój post to mnie olśniło, włożyłem nacisnąłem fn+symbol wifi(u mnie f1) i działa! :D Moja głupota mnie czasem przeraża. :D Dzięki!
@op89: tam tez juz sprawdzalem. Nie wiem czy to notebooki tak maja cz tylko moj jest taki powalony. Ale tjedyny efekt jaki osiagam to wywwitlenie sie okna po prawej stronie gdzie powinny byc nazwy sieci.. ale nie sa bo mimo iz urzadzenie aktywn.. to antena niet :-( Normalnie sie wlacza prez ichniejszy launch manager, wiec skoro antene wlacza sie softwarem to jest to na pewno cos prostego, ale google tez nic