Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? kupiłem ostatnio nowego maczka air m1 16gb 256GB i jest #!$%@? w pyte IDE skompilowane pod silicone, budowanie podobnych projektow zajmuje mniej czasu niż wersji z i9 albo pod win z ryzen 9, ogólnie ten procesor przez to że ma UMA jest w #!$%@? wydajny, szybki i żre mniej ramu. Dzięki zajebiście wydajnemu zarządzaniu pamięcią, 16 GB do pracy dla programisty to aż nadto, na co dzień mam odpalone Intelij, emulatory, postman, chrome 10-20 kart, spotify, telegram #!$%@? muje, podpięty drugi ekran, dwa urządzenia bluteooth koń zwalony. Do tego bez wiatraka, nie wydaje żadnych dźwięków, nie grzeje się, wytrzymuje 14.5h bez ładowania. I kosztował 6800, na firmę jeszcze vat odliczam. No #!$%@?, m1 jest dla mnie najleprzy i nawet z tym nie handlujcie. Pokaż mi coś lepszego w tej cenie z taką wydajnością, do tego luksusowy dizajn i nie ma lepszej opcji udowodnij mi źle

#macbook #komputery
  • 5
@lubi3jesc: dziadostwo, bo to pierwsza generacja, lepszy tuz za rogiem, wiec szkoda kasy na m1 ; ) a w ogole to komp jak komp i tyle, jesli robi co ma robic to git, jestem pewny, ze to samo z podobna wydajnością zrobisz na czyms z Windows w bardzo podobnym czasie : )
@tom_w: autobusem tez w koncu dojedziesz ale nie na tym sie tutaj skupiam. Apple robi procesory od 10 lat, za rogiem zawsze jest lepszy ale ten ma lepsza wydajnosc niz i9, innymi słowy jest najmocniejszy, nie wiem o czym tu dyskutować, dziadostwo? ale tak ci sie wydaje czy jakies fakty?