Wpis z mikrobloga

@Opportunist: Pomyśl sobie o ukatrupionych karierach Starej gwardii, o zawale jaki dostanie Łoniak gdy wejdzie blondynka Inia z jego przepowiedni, o Grażynkach odkrywających lajwy i prawdziwe oblicze Lohy i Klauno, o #!$%@? jaki zbiera Hubert za nierówny casting
  • Odpowiedz
@mykawz300: Normalnie za bardzo to przeżywam gdzie zawsze oglądałam Hotel by uciec od problemów, polubić jakiś obcych ludzi, popatrzeć jak fajnie można się trzymać ze sobą w ekipie itd a dostałam takie psychiczne szambo, że mi chyba siadło na psychę
Takiego formatu Hotelu to nigdy nie było
Może w HP1 Remiziak wykorzystał Martynę ale nikt się za to z ekipy chyba na niej nie znęcał
W HP2 Gjacz na Magdę ale ona miała wsparcie i Roberta i dziewczyn
W HP3 Natalia ale prawie wszyscy na Pandorze trzymali jej stronę i cisnęli Marcinowi i Karze
A tutaj tego wsparcia nie ma i to mnie tak dobija, że widzę świat w
  • Odpowiedz
@Dewasta: Mnie nieszczęście innych niestety nie pociesza ja jestem marzycielką i chcę zadośćuczynienia
Obserwuję relacje Wiki i jak widzę, że u niej jest dobrze (o ile nie udaje) to mi trochę lepiej ()
  • Odpowiedz
@Opportunist: obejrzyj sobie Family Guy, mnie zawsze rozbawia i wtedy nie myślę o niczym :) i pomyśl o tym, że do nich wszystkich to wróci z podwójną mocą, prędzej czy później. Dobrych ludzi nie brakuje, ale dobro nie sprzedaje się tak dobrze jak patologia, więc go nie pokazują.
  • Odpowiedz
@mykawz300: Jesteście super () właściwie przestałam gdziekolwiek indziej się udzielać tylko ten tag bo tak mi tu wygodnie i przyjemnie szkoda, że łączy nas taki chory 4 sezon ale w gorszych sytuacjach ludzie się solidaryzują także no :D
  • Odpowiedz
@Opportunist: Kiedyś usłyszałam bardzo mądre słowa: Zawsze wybierasz miłość albo strach . Dlatego tych ludzi też mi po części szkoda bo ze strachu przekroczyli granice moralności...
  • Odpowiedz
@Opportunist: sama widzisz, że mamy tu prawie wszyscy takie zdanie jak Ty, dodatkowo na insta i fb też wszyscy jadą po tych wywłokach ( ͡° ͜ʖ ͡°) także jednak jest sporo tego dobra wokoło ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Opportunist: Zobacz też, że w ostatecznym rozrachunku wygrało dobro, bo Wiki nawet jak nie bedzie w finale, to już jest wygraną: zyskała ogromne wsparcie i sympatię widzów, na pewno będzie miała wiele propozycji współpracy z firmami itd, a te poczwary nawet jak będą w finale to przegrali wszystko: karierę, a w związku z tym pieniądze, reputację, a zyskali praktycznie samych hejterów...
  • Odpowiedz