Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Variv: Miejsce handlu, rodzaj forum, ze swoją walutą, fg. Dla mnie to coś w rodzaju konta bankowego. Itemy stracą wartość, skończy się sezon, fg zostanie.
można spieniężyć np na allegro, a ceny za jeden item potrafią być bardzo duże. Ostatnio wykopek sprzedał itemka za równowartość 600 zł tak dla przykładu


@BlackWidower: W sumie to wychodzi, że wygodniejszy był dom aukcyjny z diablo 3. Choć tam był limit chyba 250 euro. Zanim zlikwidowali handel za kasę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Variv: Po to właśnie jest fg. Najlepiej sprawdza się przy drogiej biżuterii, gdzie ceny przekraczają plecak pełen hr. No i obecnie jest szał cenowy...
trochę tak, dlatego sporej ilości osób się to nie podoba.


@BlackWidower: Mi się dom aukcyjny w diablo 3 zawsze podobał. Przynajmniej gra mi się zwróciła. No jedyną irytującą rzeczą było na początku to, że np. barbarzyńcy leciały mi przedmioty z inteligencją, abym był zmuszony używać domu aukcyjnego. Potem trochę poprawili ten drop.
Najlepiej sprawdza się przy drogiej biżuterii, gdzie ceny przekraczają plecak pełen hr


@Ademu: To chyba dzień przed resetem...

co niby jest aż tak drogiego w normalnych warunkach?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@-PPP-: Rzadkie pierścienie, amulety, crafty, tzw. visionary hełmy dla barba (szary z 2 gniazdami +2 sk, 3bo, ar zależne od lvl postaci, i coś tam jeszcze, chyba eth z self-repair). Amulet to np. 2sk, 20fcr, str, dex, resy. Takie tam dziwne wynalazki.