Wpis z mikrobloga

ROBIMY MASOWE UNFOLLOW TYM SZMATOM. Nie obserwujemy jak sie tlumacza, nie dajemy s*kom zarabiac na ig dzieki liczbie follow. Nie przyczyniaj sie do jej zarobkow- odfollowuj. Jedyne o czym marze to by Wiktoria zalozyla im sprawe w sadzie o znecanie psychiczne. I jestem uzytkownikiem ogladajacym live wiec zadne #!$%@?, ze tak zosyali ukazani w odcinku nie przejdzie.

Polecam obejrzeć odcinek extra z 30.09
#hotelparadise
  • 11
  • Odpowiedz
@corryand: ja bym jeszcze napisała do firm które im płaciły za reklamę, że to znaczaco szkodzi wizerunkowi ich marki i że korzystniej dla nich będzie zrezygnować ze współpracy (tylko zawsze sie znajdą inne firmy, więc tu trzeba stale kontrolować sytuację)
  • Odpowiedz
@Mallisso: spoko to tez dobry plan! Byle nie zapomniec dac unfollow! Ja nie zycze sobie zeby dzieki np mojemu follow mialy zarabiac tak okropne mendy jakiekolwiek pieniadze.
  • Odpowiedz
@terwer358: wszystko bylo w miare nudno i spokojnie do czasu az weszla Wiktoria (blondynka fitnessiara z wyrzezbionym cialem, ktora umiala sie kumplowac z facetami i ją lubili, dla kazdego byla mila i nikomu nic nigdy nie zrobila) a babska zazdrosne nie dosc, ze od poczatku jej nie przywitaly i byly niezadowolone, ze wgl tu przylazla i od samego poczatku ją zle traktowaly, obmawialy, spiskowaly. Zazdrosne byly nawet o to ze
  • Odpowiedz