Wpis z mikrobloga

Panowie za nami kolejna kolejka wyjątkowej, pocowidowej edycji Czempions Lig. Trzeba sobie powiedzieć wprost: obserwujemy zmierzch hiszpańskiej potęgi, epilog pewnej piłkarskiej ery. Ja sprawdziłem w jak to się teraz mówi: internetach- ostatni raz gdy zarówno Barcelona jak i Real przegrały swoje mecze grupowe to był Tomeczku rok 2001. 2001 panowie, umówmy się wielu naszych obecnych widzów wtedy jeszcze na świecie nie było, a nawet w planach (śmieję się na cały głos i łapie za udo młodziutkiego Tomka Ćwiąkałę). Ja jako oddany kibic Królewskich nie przykładałbym wielkiej wagi do tej porażki, do tej wpadki z drużyną z Kazachstanu. Moim zdaniem jest to jedynie wypadek przy pracy, strzał życia piłkarza z Luksemburga. (Tomek Smokowski: nie uwierzycie, ale ten pomocnik został odrzucony przez drugoligowy klub francuski: Grenoble. Niesamowita historia.).
Co innego sytuacja klubu z Barcelony: moim zdaniem tamten kryzys jest poważny... To jest zmierzch tikitaki, zmierzch wielkiego klubu, piłkarskiej potęgi. Blaugrana musi przejść swoiste Katharsis, musi upaść na dno by oczyścić się z brudu, odbić się od dna. Moim zdaniem Barce czekają chude lata, co mnie osobiście nie martwi(uśmiecha się szalmancko). Tyle ode mnie. Aha i jeszcze jedno: zapraszam na sobotę na galę boksu zawodowego do Dębicy. Będą piękne panie i młodzi, obiecujący polscy pięściarze.
#mecz #kanalbekowy #kanalsportowy
Pobierz KRZYSZTOFDZONGUN - Panowie za nami kolejna kolejka wyjątkowej, pocowidowej edycji Cze...
źródło: comment_1632948992YbtLI3eaHsLzPJUIKhusFT.jpg
  • 9