Wpis z mikrobloga

#diablo2

Mirki przestańcie dawać jakies op buildy i tipy, że zrób to i cała grę będziesz grał z tym Item. Ja miałem za dzieciaka 4 postacie na opór wysokich levelach i nawet nie wiedziałem co robi się z runami, a do zbroi pakowałem klejnoty. Fajniej się gra jak sam na coś wpadniesz i jak gra jest jakimś wyzwaniem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cernold: No nie wiem, ja tam źle wspominam początki za gówniaka. Też nie miałem pojęcia o co w tym chodzi i poległem barbarzyńcą na koszmarze w robaczym gnieździe, gdzie zabili mnie z 50 razy. Znalazłem jakiś hero editor na necie w kafejce jeszcze, powrzucałem sobie same unikatowe przedmioty i dalej gówno to dawało :D
  • Odpowiedz
@Cernold: Ta gra od patcha 1.10 wygląda mocno inaczej i nie jest łatwo ukończyć ją na najwyższym poziomie byle jakim buildem. Odkąd wprowadzili synergie i niewrażliwości na każdym kroku na hellu to się zrobiło trudniej :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cernold: no jasne, dodali runy do gry, żeby nikt nie wiedział jak ich używać, tak? Tak samo recepty w kostce niech będą tajemnicą, zasady działania synergii, FHR, FCR, MF i setki innych statów, a takie rzeczy jak uber tristram niech istnieją tylko w legendach.
Da się tę grę przejść bez żadnego poradnika, jasne, moją pierwszą postacią być nekro i przeszedłem najpierw classica, a potem jak wyszedł LOD to go przekonwertowałem
  • Odpowiedz