Wpis z mikrobloga

Właśnie odkryłem tę panią. Polecam fanom zmarłego #podlecki.ego
On by się z nią dogadał.
W programie m.in silne dusze, reinkarnacje (nawet była Mieszkiem I! Tutaj jest zgrzyt bo nim był Gabriel #12000szabel), rzucanie uroków (przypominało wysyłanie nanomaszyn), wielopoziomowa struktura rzeczywistości itd... A! I ta Pani jest boginią! To chyba istotne.
#foliarze #szury
Mala_Kozka - Właśnie odkryłem tę panią. Polecam fanom zmarłego #podlecki.ego 
On by ...

źródło: comment_1632721327FaDq2OsTaTXY5r8x8WDCn3.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Mala_Kozka: to zalezy Ja w nocy ogladałam pania jasnwidz/bez nazwisk i reklamy/ patrze i widze słuchawka w uchu a jak we mgle druga kobieta stawiajaca tarota i ona jej podpowiada
  • Odpowiedz
@Mala_Kozka: Znam od wywiadu z #sanjaya inaczej bym nie znał co było dla mnie pierwszym złym sygnałem że Sandzia nie jest poszukiwaczem prawdy a łowcą zagubionej młodzieży i #!$%@? społecznych. Po pół roku hejtowania przypomniał sobie że miał do czynienia ze zboczoną czarownicą xd wciskającą urządzenia keshe redukujące poziom spalania paliwa czy jakoś tak. Ogółem kiedyś takich osób było na YT, na blogach i forach pełno. Od 2018 zaczęło się psuć,
  • Odpowiedz
  • 0
@Skorvez_957_ sandał jest nudny. Z różową mamy zabawę. Ona mówi tytuł filmiku a potem obstawiamy w której sekundzie powie coś o seksie. Ma bzika na tym punkcie. Moja myśli, że to jakieś problemy z erekcją.
  • Odpowiedz
@Mala_Kozka: Niewyżyta nawet w wywiadzie z Sandałen nawiązywała do tematu trącania wahadła życia. Jedno co z niej wynioslem to niechęć do wody plaznowanej i termin homoimpotent bo Sandał traktuje Miłarę jak żonę w krajach Talibanu a imponent bo już nie może nikt nie mówił że homo albo bi nie może być stulejarzem xD
  • Odpowiedz
@Mala_Kozka: Sandał już nie musi robić nowego contentu dla swoich huzarów co najwyżej znowu od kogoś podpierdzieli albo setny odcinek o dupie. Nie musi tworzyć, dogmaty ułożył, mak uprawił, muchomorki zebrał, nowych wyznawców przygarnął i tak się zyje na drugim poziomie od dołu. Podejrzewam że nie daja juz tyle filmow jak kiedyś także z tego powodu żebyśmy w jego mniemaniu nie wiedzieli co tam się odjaniepawla tj. wprowadził ciemne siły w
  • Odpowiedz