Wpis z mikrobloga

  • 8
Zrobiłam teoche więcej przypinek, obecnie się suszą po zalaniu epoxy. Traktuje to jako próbę, ale tak się zastanawiam, ile mogłabym chcieć za wykonanie np zestawu 3 przypinek wg zdjęć klienta? Póki co myślę o kotkach potencjalnych klientów.
Jedna przypinka zajmuje mi 2 doby na wykonanie, koszta epoxy, kurczącego się plastiku, pinezek (dla ilości 100sztuk) to ok 150zł. Widziałam w sklepach przypinki, które można kupić nawet za 30zł w górę. Zbieram póki co dane, ale jestem ciekawa jak ugryźć kwestie finansową. Jako że mieszkam w UK myślałam, żeby chcieć 10f za 3 przypinki wg zdjęć Plus wysyłka. Co wy na to?

#jagooart #tworczoscwlasna #chwalesie #epoxy
Jagoo - Zrobiłam teoche więcej przypinek, obecnie się suszą po zalaniu epoxy. Traktuj...

źródło: comment_1632685978LNe25uf47cFMsEIOQmoQAL.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@oddities dlatego się pytam bo nie wiem. Testuje póki co markery i materiały, ale widzę że dużo ludzi lubi przypinki, A gdyby to miał być czyjś kotek to jeszcze lepiej. Jakie są ceny na etsy?

@KarmazynowyAstrofizyk jest i beniz! Miał być siusiakowy naszyjnik, ale z serii wyszedł tylko jeden xd
  • Odpowiedz
@Jagoo 30-60 zł za jedną przypinkę którą zakładam że robią hurtowo, mają jeden wzór i tylko je siepią. Za custom 3 przypinki myślę że możesz próbować więcej wyciągnąć. Kotki podatny grunt :3
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@oddities ja chce bazować wlasnie na tym, że nie jestem w stanie zrobić dwóch takixh samych przypinek. Będą lekkie niedoskonałości, ale pod klienta. Za dobę wyschną mi przypinki wg zdjęć kotów od koleżanek i spróbuje to rzucić na fb jako zachętę. Ale cieszę się, że odbiór jest pozytywny.
  • Odpowiedz