dobra mirki włączyłem fifę pierwszy raz od 8 lat czy coś, wyjaśnijcie mi co teraz mam robić xD zagrałem pierwszy mecz i po 3-0 do przerwy typ się rozłączył xD wziąłem brazylię bo fajnie wtedy, nie będę przecież grał jakąs nacją big5 xD celność podań w porównaniu do pesa to absurd, praktycznie wszystko wchodzi bez problemu i piłka idzie dokładnie tam gdzie celuję niezależnie od balansu ciała czy tego pod jak dużą presją obrońcy jest podający xD nie wiem czemu nazywam się san juan fc

#fifa22 #fut
tyrytyty - dobra mirki włączyłem fifę pierwszy raz od 8 lat czy coś, wyjaśnijcie mi c...

• 4
@tyrytyty: aha chciałem zrobić screenshot i zaliczyło to jako disconnect fajnie XDDD

mirki czemu po 45 minutach mój przeciwnik ma 3/4 staminy a u mnie dosłownie każdy ma 0 xD
@tyrytyty kondycja szybciej spada słabszym zawodnikom, dopiero jak za coinsy kupujesz lepszych, to będzie lepiej. A jak ktoś przegrywa to bardzo często się rozłącza, strasznie to wkurza. W fut jest kara i mniej kasy się za to dostaje, a w sezonach jak grasz, to meczu dokończyć nie idzie jak wygrywasz dwiema bramkami.