Wpis z mikrobloga

Mam mega rozkmine dłuższy czas.. mianowicie, dlaczego skoro nasz kochany Gubernator vel Szafa nie mieszka z Kasandrą? Ma (50) lat? Ona wyglada dobrze na po 30tce. Marcinek ma w #!$%@? dużą chatę co prawda z seniorką No ale nie ukrywajmy, ze w Polsce mieszkają rodziny typu: rodzina (ojciec,matka) i małżeństwo nierzadko z dzieckiem lub dwoma.. proszę mnie oświecić o co tu kurnia chodzi
#mocnyvlog
  • 4
Chłop miał kiedyś żonę. Jeśli cofniesz się kilka lat do tylu to nawet znajdziesz z nią filmy. Ta w końcu się obudziła i ujrzała jaki dokładnie jest szafa i zarządała rozwodu, przez co szafa popłynął na 100k zielonych jak sam kiedyś wspomniał. Moja teoria jest taka, że boi się, że to może powtórzyć się z Kasandra dlatego ta jest tylko na weekendy lub pilnowania seniorki
@xBorys: @Diamencik77: piękny jest to związek dla takiej kobiety po 30 która raz na live odpowiedziała, że chciałaby mieć z jedno dziecko ale kisi się z takim partnerem więc albo faktycznie nie są parą albo ona przystała na takie życie z nim, jej znajome na pewno kojarzą Marcinka, że nagrywa, oglądają może niektóre ich filmy i sobie zdanie wyrobiły, jak dla mnie to ona marnuje sobie z nim życie, wystarczy