Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem Wiktorii, zagłosowała na Kubę i Kasię wiedząc że Klaudia za nią nie przepada. Myślę że zrobiła szybką kalkulację i zagłosowała tak jak te osoby które jej zdaniem są "silne" marzy jej się sojusz i przynależność do nich. Niedługo zrozumie,że jest to niemożliwe i że popelniła błąd. Nema sensu wchodzić w dupe temu kto cię nie lubi bo zamierzony cel będzie odwrotny.
#hotelparadise
  • 16
  • Odpowiedz
@mariola2210: juz przeprosila. Inaczej by teraz zaglosowala. Nie wszystko to co my dzis widzimy widziala Wiktoria zreszta na tamten moment bardziej nie przepadała za maria ktòra chciala ukarac . Wybrala jak wybrala. Klaudia to perfidna i cwana babka. I wyszlo jak wyszlo.
  • Odpowiedz
@Przemas129: Co do Klaudii w 100% się zgadzam. Jesli chodzi o Wiktorie to przekonasz sie z czasem jak nas jeszcze niejeden raz zaskoczy.Teraz może żałuje bo widzi że to ze zostawiła Klaudie nic nie zmieniło... nadal nieprzynależy do ich paczki. Myślę nawet że niechęć do niej sie jeszcze bardziej pogłębiła. Wszyscy wiedzieli jak super się dogadywała z Kasią a jak doszło do eliminacji oszczędziła Klaudię która jej nie lubi. Ona
  • Odpowiedz
@tabaka11: Szczerze, mi też jej było szkoda ze tak w nią szczelają ale po tych eliminacyjnych kiedy odszczeliła Kubę- szczerego i pozytywnego gościa na piczet wrednej Klaudii to już przestało. Szkoda, bo .dużo przez to straciła w oczach wszystkich.
  • Odpowiedz