Wpis z mikrobloga

teraz (14:08) na relacji zaczyna się ta rozmowa Marii z Wiktorią i Miłoszem, o której niżej pisaliśmy. To długa rozmowa, wiec uzbroić się trzeba w cierpliwość .
#hotelparadise
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rosalinea: Cieszę się, że nie tyko ja czujna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O to właśnie chodzi w wykopie. Szukamy prawdy w tym całym bagnie!
"moja rodzina postrzega mnie jako takiego dałna"

ps ale montażyści też chamówa że wybrali to do pokazywania w koło
  • Odpowiedz
@galileon: jeszcze ten czas tej rozmowy. Wzięło ją na te rozterki w momencie, kiedy "jej" Kuba i Darek są na podniebnej randce z nową Kasią. Może to też ma jakiś wpływ na ten jej emocjonalny stan?
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Strasznie ciężko się tego słuchało, umęczyłam się. Z jednej strony szkoda dziewczyny, z drugiej chciałoby się, żeby już skończyła... Miłosz i Wiki byli naprawdę cierpliwi. I ładne zachowanie Miłosza, że starał się zająć jej myśli czymś innym, grał z nią w tenisa, wymyślał jej różne zadania itd.
  • Odpowiedz
@fillmeout: nie słuchałam ale z Waszych relacji wynika iż Marysia chyba najpierw winna się podbudować emocjonalnie bo udział w tym programie może tylko pogorszyć jej stan oraz radzenie sobie z emocjami To ,że tak płynnie przechodzi z ...do -płacz ...śmiech -to jej radzenie sobie z emocjami,tak się nauczyła Miłosz to dobry psycholog choć taka osoba jak Marysia ,w którymś momencie ktoś się nią zaopiekuje ,pomoże a ona w jakimś momencie
  • Odpowiedz
@Rosalinea: widziałam tylko kawałek. Strasznie neurotyczna dziewczyna. Żal mi jej trochę, ktoś jej powinien pomoc a przede wszystkim odradzic udział w takim programie. Swoją drogą co za skrajna nieodpowiedzialność narobić tyle dzieci i nie potrafić im zapewnić podstawowych potrzeb jak chociażby odrobina uwagi i poczucie bycia ważnym i wyjatkowym. Przykre
  • Odpowiedz
@Igauana: mnie też zastanawia kto jej pozwolił przystąpić do tego programu. wydaje się tak niestabilna emocjonalnie, że zatrudnienie jej w hp wygląda jak cyniczny ruch jakiegoś #!$%@? liczącego na wzrost oglądalności.
  • Odpowiedz