Wpis z mikrobloga

Kto w Opolu poradzi sobie z czujnikami parkowania wiązka w aucie? Rostalski niby nie(nie jego działka) polecili Atech ale opinie na google tragiczne.
#opole
  • 7
@d1ck: Zdeb na Kępskiej? Osobiście nie miałem nic wspólnego z Atechem, ale oprócz opinii na Googlach, to mam znajomka, który chciał tam oddać auto na serwis i zrezygnował po pierwszym kontakcie z obsługą.
@mirek_z_laga: aż miesiąc ? co było naprawiane ? w takim czasie można przecież auto 5 razy rozłożyć na części pierwsze i złożyć, no chyba, że to była tesla na warsztacie i czekał na statek z częściami :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fot-x: Sterownik silnika. Coś tam grzebał i odkładał, grzebał i odkładał i tak w kółko. Dodzwonić się do niego, żeby uzyskać jakąś informację, czy i na kiedy auto będzie gotowe to zapomnij. Wieczne nieodbieranie telefonu i brak oddzwonienia. Specjalnie musiałem jeździć na warsztat i się wypytywać co z autem.
@d1ck: Spróbuj też Kasperek Bosch Service, Jesiennych Liści 18 Opole. Tato jeździ do niego z elektryką w aucie (Mondeo), czujniki też u niego naprawiał i wszystko git przebiega