Wpis z mikrobloga

Siema , jailbreakował tutaj już ktoś ps3 ? Żeby pobierac gry na spiracone ps3 potrzebuje pendrive ? I czy dostał ktoś tutaj bana za granie na online na spiraconych grach ? Mi sie wydaje że dopóki ktoś nie #!$%@? to cięzko o bana xD
#ps3
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PsykoSmurfer: ja mam od lat 3jke przerobiona. Dostalem kiedys bana na PSID bo zachcialo mi sie uzywac aimbota(ciekaw bylem jak to dziala). Atak to bez problemu. Po banie wgralem nowe ID i wszystko smiga. Ale juz nie gralem dawno. Jak masz hdd w konsoli to pendriva/dysku zewnetrznego nie trzeba w sumie. Ale mozna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PsykoSmurfer: ban leci z automatu jeśli się nie zabezpieczysz, ale wymazanie logów syscalls przed logowaniem do tej pory wystarczalo, a konto PSN mam 13 lat . Sony nie interesuje się zbytnio PS3 i Vita, nie sięga zbyt głęboko do backlogow, choć mogłoby na 99% i poleciałoby dziesiątki tysięcy banow, ale się to nie oplaca. Jak oszuści psują grę to prościej ja wyłączyć (jak LBP) niż szukać winnych

Czyli podsumowując jak wchodzisz
@adrjenq: Zasmucili mnie strasznie tym newsem wczoraj. Za grosze udało mi się kupić PS3 dla tej gry by sb powspominać a tu dupa... Ale czytałem coś o prywatnych serwerach więc może się coś ruszy