Wpis z mikrobloga

Bazując na tym wpisie, stworzyłem pastę bazującą na #nocnazmianatofalsz

#heheszki


Nagranie powstało na moje polecenie ,zdobyte od kamerzystów i przerobione , pod popaprańców urojenia , z lekceważone jako śmieszne , chodzi do dziś w tej kłamliwej , bzdurnej koncepcji , prędzej czy później prawda się obroni . L.Wałęsa


Obalenie Kilku Flaszek --To był najbardziej nieudany pomysł w historii najnowszej .Właściwie nigdy nie był z kompletowany zawsze brakowało kilku ludzi do nich , byli w zamian kierownicy .Robili wszystko ,ale to co było mniej potrzebne na ten czas ..Same konflikty i złe decyzje .To doprowadziło do zebrania podpisów przez erotomanów w celu odwołania Łysego .Zbieranie podpisów trochę trwało , bo się nie spieszono , to doszło do uszu Łysego . Postanowił ratować się poprzez skłócenie sceny erotycznej rzucając nie przygotowaną ilustracje .Skłócenie by nie mogłaby długo powstać nowa scena erotyczna a Oni by sobie posuwali .Gdzie tu interes Polski .Paraliż kraju kompletny .Wszystkie ogniwa władzy sparaliżowane .Nic nie przygotowane .Tylko w tej sytuacji musiałby być w prowadzony stan wojenny , ale kto i jak miał go wykonać .Ta sytuacja kwalifikowała się pod trybunał .Zapanowałem nad szaleńcami i ich nieodpowiedzialnymi pomysłami udało się mieliśmy szczęście .Kiedyś historia w wolniejszy czasie to udowodni . Nie było ordynacji wyborczej , nie było ustalonych terminów ,a kto i kiedy miął to zrobić kto podpisać przy paraliżu seksualnym wszystkich struktur Państwa .Pełna anarchia .

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach