Wpis z mikrobloga

Co mogę robić mając 20 adventure level żeby sobie wbić ten 21 i zacząć kolejnego questa? Jaki jest najszybszy i najbardziej optymalny sposób żeby ruszyć dalej? #genshinimpact robię daily misje ale one i tak całkiem mało dają. I w sumie przy okazji, na co używać najlepiej primogemy? W sensie, te banery są raczej wszystkie podobne i brać po prostu x10 jak się nazbiera czy czekać na coś konkretnego?
  • 6
@rOyalFRosT: Nie ma za bardzo sposobów na farmienie adventure expa. Jak przepalasz całego resina i robisz daily to już nie wiele więcej da się ugrać. Jedyne co pozostaje to worldquesty i random eventy. Random eventy bym zupełnie opluł bo nie warto resetować gry żeby zdobyć 10 expa nagrody. Worldquestu możesz łatwo znaleźć idąc do commsionera w danym regionie (tego od reputacji) i sprawdzając jakie masz już zrobione a następnie googlując nazwę
@internet_user7: Ja mam prawie zawsze odpalonego welkina, gram od roku mniej wiecej. Parę razy kupiłem za 50 primo ale z perspektywy 57 AR i ciągle przepełnionego artefaktami eq nie widze różnicy czy znajdę ten artefakt z fajnymi statami dzisiaj czy jutro a 50 primo to dosłownie 1/3 dnia resina. A powishowac zawsze fajnie.