Wpis z mikrobloga

@diogene: moim zdaniem jeden z piękniejszych Rolex’ow. Jak już wspominałem, zdjęcia nie oddają rzeczywistego uroku i to jak np mieni się w słońcu ten nacinany bezel czy bransoleta (Jubilee czy tez President). Zgadzam się, ze złoto nie każdemu pasuje jak i dress watch dla chodzących głównie w jeansach i t-shirt’cie. Często chodzę w garniturze a min. w koszuli, nosze tez pare złotych dodatków jak sygnet, łańcuszek, bransoletkę, klamrę od paska, okulary
chwil0wyl0gin - @diogene: moim zdaniem jeden z piękniejszych Rolex’ow. Jak już wspomi...

źródło: comment_1630430995BFjRCXqKM0h2LR4U6nmjTu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@badtorro: Spoko, w przyszłości coś krótkiego mogę wrzucić, żadnych review raczej robić nie będę. Z Rolex’ami jest trochę problem bo swój numer seryjny maja widoczny od strony tarczy, rzadko kto ujawnia te dane, i sam raczej tego robić nie chce.
  • Odpowiedz
@chwil0wyl0gin etat czy wlasna firma? Ja wyjechałem na magisterce, pracuje tylko na etacie i faktycznie, można sobie pozwolić na rzeczy o których w Polsce bym nie pomyślał, ale nadal zegarki które prezentujesz to sam sufit. Mi się marzy Omega speedmaster i mimo że wystarczy mi na nią niecała pensja to i tak mi trochę szkoda na taki gadżet. Chyba biedny jestem mentalnie
  • Odpowiedz
@cocodzamboidoprzodu: Na ta chwile etat, myślałem żeby rzucić prace pod koniec roku i zacząć własna firmę ale wiadomo, jest to ryzykowne. Temat mentalnej biedy, wartości i wydawania nie wiem nawet od czego zacząć, pewnie nie jest to tez rozmowa na komentarze. Jako nastolatek zaczynałem od minimalnej w pracy fizycznej, później jakoś poszło, z czasem żyjesz lepiej, wydajesz więcej. W ta stronę dziala to dosyć łatwo. Są rzeczy które lubię i wydaje
  • Odpowiedz