Wpis z mikrobloga

@Simple-Man: Drogie - pierwsze kłamstwo. Gry na najnowsze konsole Sony i Microsoftu sa drozsze niz gdy na Nintendo. Dodatkowo gry na Nintendo nie traca na cenie, wiec mozna je odsprzedac prawie za te sama cene za ktora sie kupilo.
#!$%@? - drugie klamstwo, sprawdz ranking Metacritic.
  • Odpowiedz
@Simple-Man: Po prostu prostuje twoje debilizmy. Pomyslales, ze napiszesz glupi komentarz bo jest moda na obrazanie Nintendo, a nie masz kompletnie pojecia o temacie. Jestes zwyczajnym pozerem szukajacym poklasku.
  • Odpowiedz
sprawdz ranking Metacritic.


@Quimeen: miliony much nie moga sie mylic ( )

Prawda jest taka, ze jak komus nie lezy uniwersum nintendo z mario wario srarjo i innymi wynalazkami. To sensownych gier nie indie na switchu jest dosc malo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanJaszczur: Pokémon, Zelda: Breath of the Wild, i w sumie tyle.
Jeśli masz z kim zagrać na jednej konsoli to jeszcze mogę zdecydowanie polecić Mario Kart 8 i Smash Bros Ultimate.
A poza tym to masa śmieci w eshopie.
  • Odpowiedz
@PanJaszczur: Wszyskie zeldy i mariany, pikmin, fire emplem, Xenoblade Chronicles, Bravely Default II, Astral Chain itd.
nie słuchaj głupot, że nie ma w co grac. Nintendo przede wszystkim wie jak robić gry, żeby się dobrze przy nich bawić a nie ścigać się z teraflopami i liczyć piksele na ekranie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanJaszczur: po za oczywiście tymi Zeldami, Mario i innymi to polecam też różne gry indie, np. Dead Cells strasznie mi podpasowal na switchu, a na PC nie miałem do niego cierpliwości
  • Odpowiedz