Wpis z mikrobloga

#kawa #biedronka
Właśnie wróciłem z urlopu i pojechałem po zaopatrzenie do biedry, a tam kawa
z Coffes and Sons, obrandowana jako jakaś Wschodnia palarnia kawy, w szarych paczkach ale z tyłu prawilnie podany producent i data palenia. Cena niecałe 70 zł/kg.
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wacek_1984: no to nie wiem, jakaś lokalna akcja może? Nie znam biedronkowej polityki w zakresie dystrybucji takich lokalnych produktów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PeterFile: tak o tym, wczoraj szukałem w necie i nie mogłem znaleźć. Masz napisane że w wybranych sklepach. Wow, nie wiedziałem że moja wioskowa biedra się łapie :-)
  • Odpowiedz
@pigoku: tylko jeszcze jakby była lista tyych wybranych sklepów XD a tak nie wiadomo który jest ten wybrany i często w całym mieście masz to 'w wybranych sklepach' a inne obok tego nie posiada xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PeterFile: no tak :-)
Wg mnie to palarnia zrobiła partie towaru a że nie są jakims jakobsem to po prostu nie jest to na tyle żeby zatowarowac wszystkie biedry. A tych jest coś że 3 tys. Gdyby do każdej chcieli wrzucić parę paczek wyszło by z 10 to kawy. Albo jest w regionie obsługiwanym z 1-2 centrów logistycznych albo tylko w wybranych sklepach, może w takich gdzie są sensowne statystyki sprzedaży
  • Odpowiedz