Wpis z mikrobloga

Nie oglądam za wiele tego żartu jakim jest polska piłka klubowa ,ale spojrzałem chwilę na mecze i widzę jeszcze lepszą komedie niż wcześniej. Legia grając jednego zawodnika więcej boi się zaatakować i nie wie co ma robić bo pewnie ich trener nie przygotował na taką sytuacje podczas treningów i jeszcze przegrywają 1-0. Nie zdziwię się jak odpadną bo widząc kawałek tego meczu widać gołym okiem że są bezradni podobnie jak w meczu ze słabiutkim Dinamem Zagrzeb z którego polscy komentatorzy zrobili wielką potęgę i chwalili Legię za podjęcie walki chociaż gołym okiem było widać ,że Dianmo słabiutkie a Legia jeszcze słabsza. Mołdawski Sheriff Tiraspol spokojnie wygrał w dwumeczu z tą ''wielką potęgą Dinamo 3-0 '' nie mając większych problemów.

Co do Rakowa to powinni się cieszyć z takiego wyniku bo gdyby nie bramkarz Rakowa i fart to spokojnie mogło być i zresztą powinno jakieś 6-1 w dwumeczu. Polska piłka jest słaba i gdyby nie te śmieszne rozgrywki Ligi Konferencji o prestiżu dawnego Pucharu Intertoto to w tym roku nie byłoby polskiego klubu w żadnych rozgrywkach w fazie grupowej. A tak Legia na pocieszenie zagra w tej Lidze Konferencji. Nie łudźcie się ,że wygrają ze Slavią chociazby Slavia grała o dwóch mniej.

Ogólnie po obejrzeniu 30 minut z obu spotkań stwierdzam ,że piłkarze z naszych drużyn po prostu nie mają odpowiednich umiejętności . Biegają koślawo i ociężale, podają niedokładnie , po każdym przyjęciu piłka odskakuje im na pół metra albo nawet na metr co świadczy o słabej technice. W dodatku są mało zwinni , wolno reagują , wolno biegają , w obronie są wiecznie spóźnieni . Podejmują złe decyzje jeśli chodzi o to do kogo podac. Mało widzą na boisku , brak im zupełnie kreatywności i myślenia. Takie granie na przysłowiową pałę na zasadzie jakoś to będzie. Trenerzy też nie pomagają w doborze taktyki bo ja w grze Legii nie widzę żadnej taktyki . Jestem zszokowany tym ,że trener Legii jest typowany na trenera reprezentacji. To już lepiej ,żeby rzeczywiście Nawałka wrócił.

#sport #pilkanozna
  • Odpowiedz