Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie r---------a jak wrzucacie foty kulturystów pisząc te swoje głupoty. Tak jak gdyby pomiędzy ulanym budyniem jakich 90% na plaży, a karkiem z 45cm w łapie nie było nic pośredniego.


@Henio_Zloczynca: głupoty to Ty pierdzielisz. Jak zapytasz jakiejś panny co to dla niej lekko umieśniony to ci pokaże gościa co żyje siłownią.
  • Odpowiedz
@ediz4: a ja bym z chęcią pogadała o historii, geopolityce czy niszowych kapelach... Nie wiem skąd to ciśnienie, aby na pierwszym spotkaniu zaprezentować się... Jako ktoś totalnie inny. Dobra. Wiem skąd. Ale nadal jest to mechanizm, który nie ma większego sensu, bo w końcu prawda wyjdzie na jaw i się okaże, że np miłośnik koszul jednak woli luźniejszy stron j na co dzień lub miłośnik luźnych tematów woli rozmawiać o
  • Odpowiedz
@ediz4: znalazłam jeszcze jeden komentarz do którego chce się odnieść - o pytaniu lasek, co oznacza dla nich lekkie umięśnienie - pytacie złych lasek, serio. Wiem jak to zabrzmi, ale większość mężczyzn uderza do kilkunastu procent kobiet, które jakby to powiedzieć... Jakby zabrać im walory wynikające z fizyczności, to po miesiącu maks nie dałoby się ich znieść, bo ile może rozmawiać o tym samym? Takie laski mają słabe pojęcie o
  • Odpowiedz
kilkunastu procent kobiet, które jakby to powiedzieć... Jakby zabrać im walory wynikające z fizyczności, to po miesiącu maks nie dałoby się ich znieść, bo ile może rozmawiać o tym samym?


@grey_m: jeśli dla kogoś to tylko kilkanaście procent, ma całkiem fajne życie.
  • Odpowiedz
@Phyrexia pokazujesz swoje zdjęcie w miejscu gdzie jest pełno inceli i spermiarzy i dziwisz się, że dostajesz mnostwo wiadomości, które trzeba rozchodzić?

Dodatkowo jesteś osobą, która dużo się udziela, w zasadzie lubuje się w tym i chwali się ile to ma wiadomości codziennie rano ( ͡º ͜ʖ͡º)

No niestety, taka cena "sławy" oraz skutek uboczny potrzeby atencji ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@grey_m: każda oczywiście nie, ale statystyka nie kłamie. Plus eksperymenty na portalu wypok pl z ulanymi inwalidkami pokazują że na chwilę obecną to jak psryknąć, są nawet hindusi którzy żyją z dojenia spermiarzy za pomocą stock photo. Każdy ma swoją bańkę, pytanie którą potwierdzają statystyki, bo to one a nie anegdoty i chłopski rozum odpowiadają za realność.
  • Odpowiedz