Wpis z mikrobloga

@vdr: Tym razem Youtube był szybszy niż wikop ;)
A wot zniszczy niepozorny"Cecek" który okrywa wszystkie tajniki pojazdów, sekretne strategie i techniki walki.
On to zrobi z pomidorka fioletowego pogromcę innych fioletów .......

BTW użyłem kodu z tego wpisu ściągnęłem gre i zalogowałem sie po pół roku i pupcia.

Musze korzystać ze swoich złomów.

Przynajmniej nie bede kredek tracił na tych wyższych tierach :P
  • Odpowiedz
@Franzowaty: Hm.... ten cały kod jest jakiś dziwny... Niektórzy dostają czołgi pomimo, że grali niedawno, inni nie dostają wcale... Typowe WG.
  • Odpowiedz
@vdr: ciekawią mnie zarobki tego zloma, bo to że będzie dobry nie ma wątpliwości. I ciekawi mnie też cena sklepowa, czy będzie w okolicach dwustu czy dowalą jakieś trzy stówy za cały zestaw
  • Odpowiedz
@vdr: Nawet jeśli będzie mieć zwiększone zarobki, to zniszczy co najwyżej psychikę posiadaczy. Chyba że jego parametry na tanks.gg są nieaktualne. Bo jeśli jednak są aktualne to mamy czołg ciężki ze słabym dpm, przeciętną alfą, praktycznie bez użytecznego pancerza (bazowa pena dziewiątek wystarczy do penetrowania przy dziale), potrzeba dwóch nowych załogantów (radiooperator i ładowniczy). Na domiar złego ma fatalne opory dla gruntu. Wyczuwam tutaj jakiś test ze strony WG - czy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bioenergoterapeuta: @vdr: dokładnie, myślę że nawet gdyby wg przesunęło gówno 7 tier na 9, zrobili z niego premke z możliwością zarabiania obligacji to ludzie i tak by kupowali, grali i płakali jakie to #!$%@? xd
  • Odpowiedz