Wpis z mikrobloga

@Shaka to nie tylko o ten portfel chodzi. To tylko pokazuje, że oni #!$%@? zrobia. Jak mogą nie potrafić ogarnąć portfela? Oni zebrali gruby hajs, nie robią tego za darmo. Więc skoro obiecali jakiś produkt a wydali gówno i dalej wciskają ludziom jakieś gówna to jest to scam.
@farmer7: ja twierdzę, że to scam bo na początku nikt nie mówił o żadnym portfelu, giełdzie i blockchainie. I twierdzę, że nigdy takie coś nie powstanie. W dupie mam proces powstawania oprogramowania bo nie o to w tym chodzi. > scam

@Shaka: no zobaczymy czy nikt nikogo nie oszukał. Zresztą #!$%@? z tym, #!$%@? hajs to będzie dobra lekcja pokory xd
@WhiskeyIHaze: ale nie czaisz tego że ten portfel już jest i ludzie z niego korzystają? xD lekcja pokory czego? Jeżeli uważasz krypto za oszustwo i uważasz że lepiej ciułać hajs w fabryce azbestu i niewychylac się bo można stracić pieniądze to po co wogole wypisujesz jakieś wysrywy na tagach krypto? Każdy jest świadom że na krypto można starcic i nie każdy projekt wypala a ciebie dupa piecze że ludzie robią ze
@Shaka ja na krypto zarabiam od 2018 i od tego czasu pracę w fabryce azbestu zostawiam takim jak ty co to odkryli gówno coin na bsc I myślą, że to nowy bitcoin.
Lekcja pokory będzie jak się okaże, że pod koniec roku jebnie btc a za nim cały rynek krypto. I wtedy sobie przypomnisz ten wpis i pomyślisz: #!$%@? a mogłem to wtedy sprzedać a nie liczyć że dowiozą.
@WhiskeyIHaze: dla mnie to jest zabawa, mogłem wyjść z SM 30 tys wyjąłem tylko 10 przy wkładzie 3 tys, wiadomo że btc jebnie w końcu i trzeba będzie czekać na nowy halving. Różnica jest taka że ja nie przeżywam tego tak jak ty i nie wchodzę na tagi które mnie nie interesują tylko po to żeby się dowartościować. I moje pytanie podsumowujące, po co się tu udzielasz i co cię obchodzi
@Shaka ja się nie dowartościowuje na wykopie xD niby jak? Wśród bandy przegrywow i innych #!$%@? osobników? Jak chciałbym na kimś zrobic wrażenie to od tego mam życie na codzień a nie portal z śmiesznymi obrazkami.
A jak nazwiesz dorabianie Roadmapy pod ludzi? Przecież tam nikt nie mówił nic o portfelu, giełdzie czy tym bardziej blokchainie. Jednym ich argumentem za kupnem był sale tax. Chwyciło to wymyślili jakieś gówna, żeby podtrzymać hajp.