Wpis z mikrobloga

Tak sobie obseruje jakis czas po cichu i powiedzcie mi jak to jest? Forsują niektórzy teorie, ze Łukaszowe życie jest bezwartosciowe, matka go nie wychowała itd bo sie zajmuje menelem, a ci co mu to imputują z uporem maniaków zajmuja sie tym rzekomo bezwartosciowym życiem cale dnie? Aron, sradek czy rzeczony Łukasz przynajmniej maja dochod z poswiecania czasu dla marginesu a reszta ma misje jak Ewa Lipka na zasilku czy ki ch uj? Przeczytam ewentualne odpowiedzi jutro, bo w ramach swojego bezwartosciowego życia ide sie #!$%@? jak ksieciunio ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzymajta sie cholera jasna
#kononowicz #dziwnyjesttenswiat
  • 5
@Meczuluteru: Ty zamiast iść się nachlać, lepiej zbieraj na adwokata, zapomniałeś już że jesteś na liście policyjnej centaura? ( ͡º ͜ʖ͡º) HEJTERZE, he he he ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do nowych userów toczących wojenkę o to jaki Olo jest zły - taki luźny wniosek, może mądry może nie - zaczął im Olo przeszkadzać dopiero po publikacji Górskich Opowieści, wcześniej nie
Ty zamiast iść się nachlać,


@Qrwencjusz: Musze odpoczac w jakis sposób i czekam jak debil juz pol godziny az przestanie lać okrutnie, bo mokremu zle sie pije ( ͡° ͜ʖ ͡°) Slawek dla mnie przebaczyl albo policja machnela reka ewentualnie chca podtrzymac opinie o sobie, ze to matoly a spotkalem takich dwoch, ktorym musialem na komendzie przegrac z pedraka na dysk film z kolizji drogowej i mam