Wpis z mikrobloga

@zwora ja nadal śledzę projekt i obecna sieć ioty działa bardzo dobrze. Nie trzeba już reattachować transakcji bo same przechodzą w parę/paręnaście sekund. Jedyny minus to ciągła centralizacja i w tym roku raczej nic pod tym kątem się nie zmieni. Zespół mówi, że mają już rozwiązanie które działa ale w tym roku nie pojawi się na mainecie. Ja na razie trzymam i nie sprzedaję. Żal tylko patrząc jak inne coiny są pompowane
@mestre01: @maryjuszpitagoras: Cardano polega na tym, że jak kupiłes 10000 za 2 centy to wygrałeś życie ;) a co do IOTY. Strasznie mnie wnerwia ta krypto, bo niestety ich przekazy są tak ciężkostrawne, że oni sami nie wiedzą co ze sobą zrobić. I pewnie stąd ta cena. Bardzo mi podszedł ostatnio projetk UBT. I tak miałem niestety chęć by przerzućić kasę z IOTA na to, ale się nie zdecydowałem. I
@zwora No tak, w moim przypadku tak samo. Iota dała do tej pory najmniejszy zwrot z inwestycji z wszystkich krypto w które zainwestowałem. Na szczęście dywersyfikowalem portfel i na innych krypto w tym momencie sporo zarobiłem a iote trzymam tylko dlatego, że mocno wierzę w ten projekt. Jeżeli dostarczą to co obiecali to będą bezkonkurencyjni
via Android
  • 0
@mestre01 podobnie jak ja. Trochę mnie wkurza jak widze dogi koiny i ich wzrost. Ale to minie. IOTA niespełniony sen na ten moment tej hossy. Cardano - cesarz.
inna rzecz - pisze tu o tym, bo przelew z binance na fire szedł bardzo długo. strasznie mnie to... zmieszało. miało być bardzo fast