Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szukam pomocy we wstydliwej kwestii.

Podrywacz ze mnie żaden, ogólnie jestem przegrywem. Nie użalam się, stwierdzam fakt.

Wiek już troszkę ponad 30 lat. Chciałbym chociaż raz spróbować jak to jest być z kobietą, w ogóle zobaczyć nagą.

Wiem, że jest coś takiego jak roksa, ale chciałbym gdzieś znaleźć pannę, której nie przeszkadza, że prawiczek, nie całował itp.
Kiedyś widziałem ogłoszenie, takie serdeczne w którym było napisane, że dziewczyna nie ma problemu z prawiczkami, normalnie porozmawia.

Czy gdzieś można ogłosić się z jakąś ofertą czy takową znaleźć, żeby spotkać się, kulturalnie pogadać jak ludzie i się zabawić?

Jakieś strony czy fora?

Możecie się śmiać z frajera jak coś.

#przegryw #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #611a31e4f81bf9000b2c6f66
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Poznawaj normalne laski jak jakaś będzie tobą przynajmniej trochę zainteresowana to 'wybaczy' ci prawictwo. Żadnych ogłoszeń typu jestem prawiczkiem nie dawaj. Jak w rozmowie pójdzie temat seksu to przyznaj się że jesteś prawiczek (albo nic nie mów i tak jak będzie się z tobą bzykać to będzie wiedzieć) i tyle.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli koniecznie zależy ci na zdobyciu takiego doświadczenia, i boisz się że zwyczajnie poznana kobieta może cię wyśmiać, to idź do roksy, ale takiej dobrej, która oferuje GFE. Kiedy będziesz się umawiał przez telefon to powiedz jaka jest sytuacja i czy mogłaby cię poprowadzić przez spotkanie. Dobre GFE kosztuje, ale kiedy zapłacisz 400 za spotkanie to laska postawi ci maszt do pionu choćbyś był impotentem. Sprawdź Garso, tam już
  • Odpowiedz
CynicznyMarzyciel: @crisise: Takiego komentarza jak twój oczekiwałem. Cieszę się, że chociaż ty napisałeś. 400zł nie jest żadnym problemem. Ludzie chyba nie bardzo rozumieją, że ktoś nawet jak ma nadal nie mieć kontaktów seksualnych, chciałby chociaż raz spróbować, żeby wiedzieć jak smakuje. Na pewno nie będzie tak fajnie jak z kochającą kobietą, ale przecież nie będę żyć wiecznie ()

@DziewczynaChaos: Po innych wpisach koleżanki
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jestem w podobnej co ty sytuacji (29 lvl, w zasadzie zero doświadczeń seksualnych) więc trochę cię rozumiem. Nie chcę się tutaj mądrzyć ani nic, ale nie dramatyzuj tak tego prawictwa. Może się okazać że jak pójdziesz do roksy parę razy, przerobisz różne pozycje, to poczujesz się komfortowo, pewniej siebie, strach przed wyśmianiem zniknie i może nawet zaczniesz sobie szukać kogoś czy umawiać się na ons.
Widzę że jesteś zdecydowany
  • Odpowiedz