Wpis z mikrobloga

Niemożebnie śmieszy mnie hejt od #4konserwy, szczególnie ich przegrywowy odłam, na Jagodę Grondecką. A to lewaczka, a to zakochana w muslimach i inne pierdy nie warte wspominania. Dwie kwestie.

1. W Kabulu nie ma i od dawna nie było korespondenta #tvpis, czyli stacji, która dzięki 2 mld rocznie extra z naszych podatków powinna wręcz dominować w jakości przekazu. Ale jak ktoś pamięta relacje z wyborów z USA, to chyba nie jest zaskoczony. TVPiS poza tym, że jest propagandowym medium, jest po prostu bardzo słabe. Nie ma tam żadnej interesującej treści ze świata. Polacy lubią czytać o świecie, jego wydarzeniach. Reportaże "Czarnego" potrafią rywalizować na listach bestsellerów z harlekinami dla kur domowych. TVPiS nie potrafi wykorzystać swojego potencjału finansowego do tworzenia wartościowych treści w sprawach, które mogłyby być atrakcyjne dla ogółu społeczeństwa.

2. A gdzie są inne prawicowe media na miejscu? Poza TVP na tę chwilę nie ma żadnej dużej redakcji prawicowej wśród mediów telewizyjnych. Wśród tradycyjnych, czy internetowych jest ich multum. Gdzie niezależna, wPolityce, do rzeczy, nczas? Nigdzie, przed klawiaturą. Malutka Krytyka Polityczna ośmiesza wszystkie te redakcję zdolne jedynie do "przełomowego" wywiadu z funkcjonariuszem TVP co zrobił wałek na tarczy antykryzysowej xD

Tak więc konserwy nos w sos i zastanówcie się nad ogólną bylejakością swojej formacji ideowej. Jesteście rzadcy jak jarzynowa w szpitalu.
#afganistan #neuropa
  • 8
  • Odpowiedz
tylko to co się dzieje musi jeszcze kogoś interesować


@Gon70: biorąc pod uwagę liczbę wpisów, plusów, postów, komentarzy, reakcji ludzi znanych i tak dalej to tak, Afganistan aktualnie jest bardzo żywym tematem w kraju i interesuje on ludzi.
  • Odpowiedz
A to lewaczka


@LebronAntetokounmpo: trochę kisnę z tego przenoszenia takich spraw na zewnątrz, przez długie lata (dopóki nie zaczęli dostawać po dupie) najwiarygodniejszym źródłem tego co się działo w Syrii była Amaq, oficjalna agencja ISIS i jakoś nikt z tego powodu afery nie robił ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz