Wpis z mikrobloga

@tymirka: przecież to jest swołocz i bydło. Nie wiedziałem, że poziom intelektualny tego społeczeństwa zjedzie do poziomu dna, szamba, swołoczy i bydła. W sumie dzisiaj się o tym dobitnie przekonaliśmy...
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd To prawda. Wyborcy PiS, Kukiz i Konfederacji to musi być niezle bydło.

Bo przecież reszta ma stać spokojnie i krzyczeć "protestujemy" jak przepychają kolejne ograniczenia wolności, a durnie z Konfy wstrzymują się od głosowania bo "ich nie dotyczya partyjne potyczki Po i PiS poza tym TVN nie jest wolnościowy" XD

#!$%@? w tym kraju jest to ze tu wszyscy za kjraa mądrzy, a nikt nie kuma czym jest wolność.
  • Odpowiedz
@ShooleR: Czy ty rozumiesz człowieku co ty piszesz xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Jakiekolwiek plucie czy naruszenie nietykalności cielesnej posła to przestępstwo i tyle. Nie wolno popierać plucia posła. Równie dobrze może pobawi się ktoś w pobicie Karakana bo hehehe - dowaliliśmy Karakanowi xD
Bicie kogokolwiek trzeba leczyć na głowę (no chyba że ktoś mnie zaatakuje i muszę się bronić stosując obronę konieczną przewidzianą w Kodeksie Karnym)
Ponadto 225<228, więc te całe głosy Konfy nie
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd Wladze traci się w taki sam sposób w jaki się ja prowadzi. Demokratyczna przegrywa w demokratycznych wyborach, a ta oparta na przemocy i dyktsturze... upada czesto pod wpływem przemocy.

U nas demokracja była zastana w 2015.
  • Odpowiedz