Wpis z mikrobloga

@mijoszka: Kupiłem kierownicę i Dirt Rally 2.0, ale zbyt skillowa i chce coś bardziej casualowego. Poza tym, tam walisz tylko czasówki. A w tej Forzie masz jakiś swój samochód na którego tuning zarabiasz itp?
  • Odpowiedz
@Mineciarz69: Dirt Rally 2.0 jest spoko jak auto dobrze ustawisz. Polecam zmniejszenie dyferencjału, szczególnie w RWD wtedy tak nie rzuca. W DR2 fajne są ligii. Zapisujesz się i lecisz rajdy zgodnie z rozkładem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Huntley: @Vizley: to co polecacie? Tak jak pisałem wcześniej, Dirt Rally w ogóle mi nie siada bo nie mam czasu/chęci/cierpliwości uczyć się po 10 godzin dziennie żeby nie wypadać z każdego zakrętu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mineciarz69: to po co ci ta kierownica? Wszystkie gry symulacyjne takie są że trzeba się nauczyć jeździć. Jak nie masz cierpliwości to odpal ETS/ATS
  • Odpowiedz
@Mineciarz69: Na kierownicę? Assetto Corsa albo F1. Z tym, że przy Assetto Corsa jednak trochę czasu na naukę trzeba poświęcić bo to jest jednak sim ale F1 jak najbardziej możesz brać, pamiętaj tylko, że zanim włączysz grę żeby zblokować kierownicę na 360 stopniach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mineciarz69: a tak właściwie to jaką kierownicę kupiłeś? Bo może jakiegoś q-smarta który do niczego się nie nadaje i temu ci nie idzie w tym dircie
  • Odpowiedz