Wpis z mikrobloga

@wklebachdymu: Zawsze mnie to zastanawiało, czy to jest jakiś fetysz. Ludzie ewidentnie lubią kupować skrzypiące fotele, kompletnie nie wiem, co jest tego powodem. Biorąc pod uwagę, że w tej cenie są inne lepsze marki foteli gamingowych.
  • Odpowiedz
@wklebachdymu: Aha, no jak jesteś jakichś nietypowych gabarytów, to co innego, trudno mówi się. On będzie Ci ogólnie skrzypiał w momencie, gdy będziesz siadał i jak będziesz np tak lekko bujał się do tyłu, w sensie tak odchylał od monitora.
  • Odpowiedz
@wklebachdymu szczerze to nie wiem bo fotel kupowała mi różowa i na 100% nie z tej firmy. No i zależy jak grasz bo ja na wpół leżąco z padem w ręku. Do strategii chowam i siedzę jak rekin król biznesu prezes przy biurku xD
  • Odpowiedz
@zjadacz_Cebuli: no na wpol lezaco z wyprostowaniem na zmiane, na aktualnym fotelu mam taki nawyk bo oparcie leci do tylu jak walniete i nie da sie siedziec a lezenie wypycha jeszcze bardziej to gowniane oparcie wiec mam dynamicznie i mam nadzieje, ze to sie zmieni na tym nowym fotelu i w koncu zaznam normalnych pozycji
  • Odpowiedz