Wpis z mikrobloga

Myślicie że shitcoins.club jeszcze wróci? I ciekaw jestem czy to właściciela SC aresztowano w czerwcu w związku z wjazdem CBA / policji do podobno lokalu obok?

Co pozostało, flyingatom?

The only official news is that in the same building where SC had its HQ, a private shop had an airlock behind which were a bitomat and a betting machine (being betting illegal in Poland for some reason), there was a pepper spray connected to the airlock for unwanted visitors (a policemen was peppered when trying to enter, double crime) so the police finally forced the entry, seized everything inside, arrested the owner of the betting joint (NOT the CEO of SC, nowhere you can find this piece of news), and the official position of SC is that their operations were disrupted by this, and they are diverting 100% of their resources to respond to tickets rather than keeping the other ATMs online risking to get even more tickets open


#bitcoin
  • 9
  • Odpowiedz
@diogene: no nie do konca... Tam nawet byly naklejki ze filmowali ale najgorsze jest to ze jak wyplacales za duzo to chcieli skan dowodu ibodkryta warz zeby kontynuowac i mnie raz przydybsli :( zadnej anonimowosci nie bylo chyba ze wymieniales grosze...
  • Odpowiedz
@tomjar: hm no w sumie niewielkie kwoty, maksymalnie chyba z 10k wyjąłem na raz bo coś mi świtało że przy 15k euro byłyby kłopoty.

Jak sprawdzali dowód i odsłoniętą twarz? Operator na żywo patrzył z kamerek? Jakbyś pana Tumulca podstawił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@diogene: blokowalo transakcje i info zeby przylozyc dowod osobisty do czytnika i zdjac maske. zadzwonilem i pwiedzieli ze przez to ze tego samego dnia juz wybieralem i uzbieralo sie wiecej niz te 15k euro... i ze to tylko dla nich ze z urzedem sie nie beda dzielic ale teraz chooj ich tam wie :/ moje niedpoatrzebnie i moze sie zaczac niezly kociołek...
  • Odpowiedz
@tomjar: kurde szkoda bardzo bo to było niesamowicie wygodne, natomiast jak patrzyłem teraz na flyingatom to trzeba potweierdzać mailem czy telefonem etc i regulamin i jakieś AMLe i inne szity :/
  • Odpowiedz
@diogene: zadzwiiajace jest tez to ze jak szedlem kupic w zeszlym roku do jednego z biur atomu to trzeba bylo miec wizyte umowiona bo rzekomo takie tlumy... poszedlem na jana i okazalo sie ze #!$%@? tlumy sa bo doslownie co 15 minut przychodzili ludzie juz umowieni a mnie obslugiwali w miedzyczasie. telefony dzwonily bez przerwy, a w recepsji biurowca ludzie pytali non stop na ktorym pietrze i gdzie jest FA.
  • Odpowiedz
@tomjar: no localbitcoins jest dosyć polecany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jakbyś chciał wymieniać jednak duże kwoty albo w ogóle wymieniać by sobie powiększyć portfolio to mogę polecić stronkę gdzie kupisz dowolne ilości złota (bitgild chce dowód przy 15k eur), srebra, a nawet samochody czy jachty ;D
  • Odpowiedz