Wpis z mikrobloga

Piotruś wsw taki odwazny był w Białymstoku? Rzucał sie bezbronnego narkomana majora? Obiecuje ci stary cymbale że jak mnie spotkasz to będziesz potem zębów przez tydzień szukał. No chyba żena przeprosiny dobre whisky kupisz jak twój kolega alkoholik olgierdano. On tez fikał do jaculi a jak się spotkali to na przeprosiny piwko kupował. Ha ha ha ha ha jaki wstyd ja na miejscu tego alkoholika olgierda wyjechałbym jak najdalej i zniknął. Dobrze że on niema dzieci bo by musiały sie wstydzić za tatusia bezrobotnego alkoh9lika a na dodatek tchórza
#kononowicz #patostreamy
  • 16
  • Odpowiedz
@kontodozglaszaniapatologiiwykopu: ha ha ha jaki on wstyd sobie robią. Szczekają jak pieski a jak przychodzi co do czego to potulni jak baranki. Ha ha ha ha ale ja nic do ciebie niemam to słowa alkoholika olgierdano jak spotkał sie z potężnym jaculą. No i jeszcze piwko na przeprosiny kupił. Potem go wszyscy wysmiali u konona na lajcie ha ha ha co za przegryw.
  • Odpowiedz
@Wyrocznia123: ty a po co go bic? wystarczy nagrac jak sie pruje XD na miejscu kosno bym postawil kamere z zoomem w strone mocarta/sp44 i go normalnie caly czas nagrywal jak tam stoi a potem puszczal na yt
gdybym byl z aronem to bym wycial dziure w kurtce i caly czas nagrywal, potem jeszcze wyciagnal kamere i pokazywal jak sie typ osral XD i uciekal XD
  • Odpowiedz