Wpis z mikrobloga

@losiu888: Emil... Jak ja tego #!$%@? nie lubię.

1. Castuje źle, słabo, bez polotu, beznadziejnie, często stronniczo i jego "największym" atutem jest kot.

2. Wykorzystuje każdą okazję, by pokazać jaki to on nie jest lepszy
  • Odpowiedz
@losiu888: nie znam sprawy natomiast się wypowiem: nie potrafię fizycznie emila oglądać bo dostaję padaczki xd

Castuje źle, słabo, bez polotu, beznadziejnie, często stronniczo i jego "największym" atutem jest kot.


amen.
  • Odpowiedz
@losiu888: jego casting nie jest górnych lotów, często się myli, znajomość mechaniki gry też kuleje. Na rzetelną krytykę (bądź jakąkolwiek inną) reaguje dosyć nerwowo, stąd cały czas stoi w miejscu.

Większość mniej doświadczonych graczy ogląda jego streamy, cała reszta jest u Zedda, Evila, Indy'ego bądź na streamach ESL/GO4SC itp.

Miałem okazję z nim porozmawiać na IEM (oraz przeprowadzić wywiad z pomocą Yegwena - wywiad jest wyeksportowany, ale raczej nie ujrzy
  • Odpowiedz
@knysha: Ale trzeba mu przyznać, że jest najchętniej oglądanym streamerem, który przekaz bardzo dobrze trafia do nowych i nieobytych graczy. Sam na początku zaczynałem od Emila i wg. mnie robi więcej dobrego niż złego. Chociaż fakt faktem, teraz oglądać go już nie mogę bo zwyczajnie #!$%@? mnie strzela.
  • Odpowiedz
@Uszatyy: to prawda, przyciąga młodych i nieobytych graczy - sam go przez pewien czas oglądałem, ale zaczął mnie denerwować swoimi manierami słownymi, popełnianymi błędami i jeszcze paroma rzeczami.
  • Odpowiedz
@knysha: @ostr: @dembski: Dzięki za odpowiedź.

Jaki jest poziom Emila każdy widzi. Dużą reklamę robi mu fakt, że czasem wspomni o nim #wonziu .

U Zedda denerwuję mnie ta pani z którą czasem nagrywa. Niby fajnie bo "cocast", bo damski głos itd ale panna nie mówi nic sensownego, na temat samej gry.

Boli mnie fakt, że chciabym oglądać/wspierać polskich casterów ale najczęściej ląduje na
  • Odpowiedz
@Bit__: djWHEAT, artosis, tasteless.

Tylko ja chce, żeby Polacy nagrywali, organizowali, tworzyli, a oglądając polskie kanały bezpośrednio im w tym pomagasz. Choć z tym pomaganiem i po zmianach na twitch.tv to ja już sam nie wiem.
  • Odpowiedz
@losiu888: Lubię ich połączenie. Apollo + ktoś (oprócz Kalearisa(?) - ten z WCS_europe). Po prostu cenię sobie znajomości mechaniki, zależności, buildów, analizę, przewidywanie ("zrobi to albo to", "jest daleko w tyle i musi spróbować to albo to żeby wrócić"). Ja gram słabo i po prostu po oglądaniu takich castów Apolla jestem w stanie coś wyciągnąć, może coś podpatrzyć.

Do tego wplatanie anglicyzmów i słów z gier jest w języku angielskim
  • Odpowiedz
@Bit__: Ja nie mam kontrargumentów. Anglojęzyczyni casterzy >>>>>> polscy. To właśnie mój ból dupy. Zaczynam oglądać po polsku, w słusznej sprawie, jednak po chwili migruje na oficjalny kanał. Bo poziom.

Jak transfer i płynność pozwala to mam 2 otwarte okienka, to polsku wyciszone i zapomniane. Taki mój złoty środek.
  • Odpowiedz