Wpis z mikrobloga

@Cernold: Te upiory w ogóle wchodzą często bez żadnej dopałki. Łatwo wyczuć u nich atak i zblokować z odbiciem. Największe problemy mam z nekkerami :P bo u nich te ataki są jakieś dzikie. Ta wielka żaba z albo pijawka też atakuje w taki sposób, że trudno zblokować. Golema jeszcze nie pokonałem bez dopałki :/
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Hekken wszystko podstawowe, wydałem kasę na torby, eliksiry są tanie w produkcji i wystarczy mieć zapas składników żeby produkować bez przerwy, Jerzyk i zapas olejów na każdego potwora
  • Odpowiedz
@Cernold mniej sie juz nie da ;D
Doskonale rozumiem, ze robienie perfekcyjnych bloków to nie jest nic trudnego (AI potworów idzie nauczyć sie w pare minut). U mnie problemem jest reakcja sprzętu na polecenia, ciągle opóźnienia w bloku albo notoryczny brak reakcji na moje ruchy (postać stoi z mieczem jak na poczatku walki) albo lagi przy rzucaniu znaków.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Hekken kupiłem jedna za 500 i jedną za 1000, one się sumują więc można kupić te mniejsze najpierw, mam teraz 1100 i będę zbierał na zbroję
  • Odpowiedz
@Zamoysky: Z nekkerami jest taki myk, że ten ich szybki podwójny atak trzeba parować błyskawicznie i to dwukrotnie, bo perfekcyjne sparowanie pierwszego hita, nie paruje perfekcyjnie drugiego (!!)
Właśnie na golasa rozwaliłem **Nekker Carnage, ale nie nagrałem filmiku - sprobuje jak tylko trafię na kolejnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz