Wpis z mikrobloga

#przegryw
Dzisiejszy dzień uważam za udany, byłem u janusza i powiedziałem mu że tak #!$%@?ć to się nie dam i że od dzisiaj tu już nie pracuje. Janusz trochę sie spruł, nie chciał mi dać nawet tych 120zł ale powiedziałem mu ze mam dowody na Messengerze ze na czarno u niego robiłem i że albo daje mi 120zł i nigdy więcej mnie nie widzi albo gdzieś z tym pójdę.
Dał mi te 120zł, wyklnął mnie 3 pokolenia do przodu i kazał #!$%@?ć. Po drodze kupiłem sobie takie autko hot wheels kia stinger bardzo fajne i namysłowa ale go #!$%@?łem pod sklepem od razu. Jak za 7zł to byłby bardzo dobry dzień gdyby nie to ze po drodze jakieś normany wyśmiały moją czapkę która jest ostatnim prezentem od taty kiedy jeszcze matka go z domu nie #!$%@?ła i nie utrudniała z nim kontaktu.
Wojak0 - #przegryw
Dzisiejszy dzień uważam za udany, byłem u janusza i powiedziałem ...

źródło: comment_1627337948biBxadoBV0VYQHfATyn5BS.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Wojak0: Ale mi flasbacki z wojny pod januszpolem odpaliles mialem praktycznie sytuacje 1:1 tylko jeszcze nawyzywalem chlopa i chcialem mu #!$%@? bo mnie zwyzywal a na koniec jeszcze 2 pracownikow ze soba zawinalem i nie mial kto pracowac u niego to #!$%@? byl tak czerwony ze oddal hajs i #!$%@? do samochodu
  • Odpowiedz
@pulapkatelefon: Nie no ja #!$%@? jestem, już przy straszeniu go ze go zgłoszę za prace na czarno to miałem puls 2 razy większy niż normalnie myślałem ze umrę na zawał przy Januszu.
  • Odpowiedz
@janrouter: To tylko tak teoretycznie go straszyłem i tak bym go nie #!$%@?ł bo sie boje, ja chciałem dostać te 120zł żeby mieć za co pić zanim znajda następną robote.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wojak0: Pomijając to, że mógł przekupić urzędników wódka czy koniakiem na urodzinach to pamiętaj, że donos jest najwyższą formą dojrzałości obywatelskiej.

A z drugiej strony nie masz innych ofert pracy oprócz janusza sp zoo?
  • Odpowiedz
@Wojak0: no i dobrze. Ale z kulturą trzeba, zawsze można się jakoś dogadać. Nawet jak ten drugi to burak to warto trzymać poziom. No i mieć jakąś pozycje do negocjacji, bo z gołą dupą to ciężko negocjować.
  • Odpowiedz