Wpis z mikrobloga

Przeca druga strona reaguje tak samo


@panzerfucker: Ja się uważam za, nie wiem czy drugą (bo to by sugerowało, że są tylko dwie), ale na pewno za inną stronę, niż Mentzen. Powiedzmy, że dla ułatwienia zakrąglijmy to do "libków". Gdzie widzisz te zakazy obrażania ich religii?
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Jako drugą stronę w tej wojence wykopowej rozumiem z grubsza ludzi z spod tagu neuropa dodanego przez opa. Wystarczy się z nimi w czymś nie zgadzać i również nie mają wtedy w komentarzach do Ciebie za grosz szacunku. Dowodów dostarcza codziennie wykop a ja nie mam ochoty tracić słonecznej niedzieli na przygotowywanie Ci listy. Do odbioru wieczorem.
  • Odpowiedz
@panzerfucker: No dobra, ale mówisz, że druga strona reaguje tak samo, tzn że obraża innych, a chce cenzurować obrazę jakiejś abstrakcyjnej idei, jak religia. Rozwiniesz o co ci chodziło? Nie musisz przygotowywać żadnej listy, powiedz tylko co jest tą "religią" w przypadku neuropy, co do której uczucia mają być chronione.
  • Odpowiedz
"Obrazam Twoja religia w zamian oferujac ruchanie sie kazdego z kazdym, taka alternatywa byc odpowiednia dla tego pana z maczugą z mema "


@Moonastro: kali byc kali miec. Ja wiem, ze prawdopodobnie jestes podobny do tego czlowieka na obrazku, ale postaraj sie chociaz ukrywac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@placebo_ przecież na wykopie nie można obrażać Religi lgbt i ich zryrych beretów, bo ban. Ciągle najazdy neuropki w katolików jest normalne? Jestem ateistą i mam głęboko w w dupie w kto co wierzy i w jaki otwór daje się ruchac. Ale narzucanie czegos jest zawsze zle i mam w dolnej części odbytu sto piśont płci i bożka na chmurce co na mnie "paczy". I tak wydaje mi się, że więcej faszystow
  • Odpowiedz