Wpis z mikrobloga

Przeżyłem ponad 30 lat jako wyjątkowo nieatrakcyjny mężczyzna i jeżeli mam to podsumować jednym krótkim zdaniem to oczywiście było by to "nie warto było".

Po tych trzech dekadach czuje chyba większe obrzydzenie do samego siebie niż kobiety i reszta społeczeństwa czuje do mnie.
Nie mam w domu luster bo nie jestem w stanie znieść widoku mojej chłopskiej spedalonej mordy.
Jak z kimś czasami rozmawiam w pracy to zdarza mi się odruchowo zakrywać twarz ze wstydu. Jak jestem na przerwie to staram się siadać tak żeby nikt nie usiadł naprzeciw mnie i nie obrzydził sobie jedzenia patrząc na mój ryj. Jak stoję przy linii produkcyjnej to gaszę światło nad moim stanowiskiem żeby chociaż minimalnie mniej było widać wszystkie moje defekty.
Z domu oczywiście nie wychodzę (poza pracą oczywiście) bo szkoda straszyć normalnych ludzi.
Najchętniej chodziłbym cały czas w tej #!$%@? maseczce albo najlepiej z worem na głowie.

To zdecydowanie nie jest świat dla brzydkich ludzi. Jeszcze teraz gdy rządzą social media to już całkowicie można powiedzieć że to definitywny koniec.

#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
@ZdejmijTenAbazur a naprawdę jesteś taki okropnie okropny? Może masz za dużo samokrytyki a potem kompleksy nakręcają to jeszcze bardziej? Na pewno coś da się zrobić, żebyś czuł się lepiej sam ze sobą. Jakaś zadbana fryzura? Może dopasowany zarost? Faceci nieraz regulują brwi jeśli mają dżdżownice.. Problemy skórne też się da się rozwiązywać. Okulary mogą być brylami a mogą dodawać uroku. Jak chcesz to pisz na priv, może coś podpowiem? Na pewno słyszałeś,
  • Odpowiedz
@andziamitsu: Czy jestem taki okropny? Może nie, ale raczej biorąc pod uwagę że tyle lat nie otrzymałem nigdy grama atencji od kobiet a właściwie to często widzę krzywe spojrzenia to chyba jednak życie zweryfikowało że to prawda. Czy coś da się zrobić? Ciężka sprawa, całkiem sporo już zrobiłem i efekty marne (dobrałem fryzurę do twarzy, regularnie ćwiczę, myję twarz drogimi żelami i smaruję różnymi kremami, używałem odżywki do rzęs i brwi
  • Odpowiedz